Kokybė

UAB „Domus naturae“ produktai gaminami, fasuojami ir platinami laikantis visų ES reikalavimų, todėl yra aukštos kokybės ir saugūs vartoti. Kvalifikuoti įmonės kokybės užtikrinimo specialistai tikrina produkto atitikimą specifikacijų reikalavimams, organizuoja mikrobiologinius tyrimus, paima pavyzdžius saugojimui. Lizdinių plokštelių sandarumas užtikrinamas sandarumo testu, įrodančiu, kad PVC plėvelė ir aliuminio folija yra sandariai suklijuota, t. y. kiekviena tabletė ar kapsulė yra sandari ir nei mikroorganizmai, nei drėgmė, nei oras nepateks į pakuotės vidų. Kiekviena operacija yra kontroliuojama ir protokoluojama. Tik atlikus visas numatytas kontrolės procedūras, produktai iš mūsų įmonės iškeliauja pas vartotojus.

Kiekvienos šioje parduotuvėje parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

Mes neatsakome už tai, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Jūsų naudojamo vaizduoklio ypatybių.