Apie įmonę

 UAB "Domus naturae" - Lietuvoje ir užsienyje žinomų maisto papildų gamintoja.

Savo veiklą įmonė pradėjo 1992 m.

GAMTOS NAMAI - pirmoji kompanijos vitaminų ir maisto papildų linija visai šeimai. 

Kiti mūsų prekiniai ženklai ir vitaminų linijos: „Nature House“, "First Effect", ZIPPY®, TRIOPLAN®, "Balans Set" ir kt.

Kompanijos misija - padėti žmonėms rūpintis savo sveikata ir gera savijauta, būti sveikiems ir darbingiems. 

2004 m. Vilniaus rajone, Didžiojoje Riešėje buvo pastatyta Europos Sąjungos standartus atitinkanti pirmoji moderni lietuviško kapitalo maisto papildų gamykla.

"Gamtos namų" vitaminai kuriami pagal specialius, Lietuvos gyventojų poreikius atitinkančius, Inovacijų skyriaus užsakymus. Jie gaminami ir tiekiami garsių pasaulyje kompanijų JAV, Ispanijoje, Prancūzijoje, Anglijoje, Švedijoje, Vokietijoje bei Norvegijoje, o fasuojami Lietuvoje įsikūrusioje modernioje gamykloje.

Mūsų įmonė atitinka rizikos veiksnių analizės ir svarbių valdymo taškų sistemos reikalavimus (RVASVT).

Mūsų kvalifikuotų specialistų kolektyvas bei šiuolaikinė techninė įranga leidžia pasiekti aukščiausių rezultatų ir įvertinimų tiek Lietuvos rinkoje, tiek užsienyje.

 

        

      

 

Bendrovė „Domus naturae“ – sparčiai auganti maisto papildų gamintoja
UAB „Domus naturae“ gyvuoja ir sėkmingai plečia savo verslą jau trečią dešimtmetį. Jos veiklos sritis – vitaminų ir maisto papildų gaminimas bei platinimas. Įmonės prekių ženklas „Gamtos namai“ gerai žinomas ir pamėgtas Lietuvos žmonių. Šiuo metu įmonėje dirba  įvairių sričių aukštos kvalifikacijos specialistų. Jie kaupia naujausią informaciją apie vitaminų poreikius, stebi ir analizuoja vitaminų rinką, nuolat lankosi didžiausiose pasaulio parodose, domisi naujausiais mokslo laimėjimais. Maisto papildai gaminami pagal Inovacijų skyriaus farmacininkų sukurtas formules, geriausiai atitinkančias Lietuvos žmonių poreikius. Pagal specialius užsakymus tabletes bei kapsules gamina ir Lietuvai tiekia garsios JAV, Ispanijos, Prancūzijos, Anglijos, Švedijos, Vokietijos bei Norvegijos kompanijos. 

Kokybė ir saugumas
„Domus naturae“ produktai gaminami, fasuojami ir platinami laikantis visų nurodytų reikalavimų, todėl yra aukštos kokybės ir saugūs vartoti. Kvalifikuoti įmonės kokybės užtikrinimo specialistai tikrina produkto atitikimą specifikacijų reikalavimams, organizuoja mikrobiologinius tyrimus, paima pavyzdžius saugojimui. Lizdinių plokštelių sandarumas užtikrinamas sandarumo testu, įrodančiu, kad PVC plėvelė ir aliuminio folija yra sandariai suklijuota, t. y. kiekviena tabletė ar kapsulė yra sandari ir nei mikroorganizmai, nei drėgmė, nei oras nepateks į pakuotės vidų. Kiekviena operacija yra kontroliuojama ir protokoluojama. Tik atlikus visas numatytas kontrolės procedūras, produktai iš mūsų įmonės iškeliauja pas vartotojus. 

Pirmoji moderni lietuviško kapitalo gamykla
2004 m. Vilniaus rajone, Didžiojoje Riešėje, buvo pastatyta Europos Sąjungos standartus atitinkanti maisto papildų gamykla. Erdvios 1500 kv. m patalpos suprojektuotos taip, kad atitiktų Geros gamybos praktikos reikalavimus, t. y. mažintų užterštumo ir kitų veiksnių, galinčių turėti neigiamos įtakos produkto kokybei, galimybę. Joje sumontuota moderni ventiliacijos sistema: į gamybines patalpas tiekiamas oras praeina 3 pakopų filtravimo sistemą. Gamykloje sumontuota moderni technologinė įranga. Fasavimo ceche veikia 2 pusiau automatinės fasavimo linijos, beriančios tabletes ir kapsules į plastikinius buteliukus. „Gamtos namai“ – vienintelė įmonė Lietuvoje, turinti pagal specialų užsakymą sukonstruotą lizdinių pakuočių gamybos liniją, leidžiančią į vieną lizdinę plokštelę berti tris skirtingus komponentus.

Patikima įmonė pelno ir užsienio gamintojų bei vartotojų palankumą
Nors pagrindinė UAB „Domus naturae“ produkcijos pardavimo rinka yra Lietuva, ji sparčiai žengia ir į užsienio rinkas. Europoje įregistruoti įmonės prekių ženklai „Nature House“, "Domus Naturae" ir TRIOPLAN®. Šiuo metu savo gaminamą produkciją „Domus naturae“ eksportuoja į Baltarusiją, Kazachstaną, Azerbaidžaną. Sėkmingą bendrovės „Domus naturae“ veiklą lemia puiki verslo strategija, aukštos kvalifikacijos darbuotojai, rūpestingai puoselėjami ryšiai su verslo partneriais bei vartotojais.

MISIJA

UAB „Domus naturae“ veikla apima maisto papildų gamybą, platinimą, naujų produktų kūrimą ir informacinę sklaidą. Mūsų misija - padėti žmonėms rūpintis savo sveikata ir gera savijauta, būti sveikiems ir darbingiems.

VIZIJA

Profesionalus, patikimas, išskirtinės kokybės vitaminų ir maisto papildų tiekėjas, lanksčiai reaguojantis į vartotojų poreikius.

VERTYBĖS ir ĮSIPAREIGOJIMAI

Ateitį kuriame mes visi – „Domus naturae“ įmonių darbuotojai ir bendraminčiai, kurie puoselėja tas pačias vertybes – pagarbą, atsakomybę, ryžtą ir energiją. Rūpindamiesi žmogaus gerove, galvojame ir apie mus supančią gamtinę aplinką. Todėl savo tikslų siekiame laikydamiesi socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos principų:

• Veikti sąžiningai ir atvirai, bendradarbiauti skaidriai bei etiškai.

• Atsakingai vykdyti visus prisiimtus įsipareigojimus, laikytis įmonei taikomų teisės aktų reikalavimų.

• Kurti ir gaminti tik aukštos kokybės sveikatai skirtus produktus.

• Siekti nuolatinio veiklos gerinimo ir užtikrinti taršos prevenciją.

• Sudaryti sąlygas darbuotojams realizuoti save, džiaugtis bendra veikla, kūryba ir dalintis rezultatais.

Domus naturae“ kartu su partneriais įgyvendina Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „DARBUOTOJŲ, DIRBANČIŲ FARMACIJOS IR MEDICINOS RINKOJE, PROFESINIŲ ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS“ Nr. VP1-1.1-SADM-01-K-02-077.