Kaip stiprinti plaukus, dantis, kai trūksta kalcio?

apie KALCIO naudą

,,Trinapolio klinikos'' netradicinės medicinos specialistas, teigia, kad visų pirmiausia, kad ir kokias ligas ar sveikatos sutrikimus gydytume, turėtume atkreipti dėmesį į savo gyvenamąją ir miegojimo vietas. Jau pakankamai daug mokslinių tyrimų yra padaryta ir pripažinta,kad žemės anomalių vietų spinduliavimas neigiamai veikia ne tik mūsų fizinę sveikatą, bet ir psichoemocinę būseną. Kaip netradicinės medicinos specialistas pataria organizmą papildyti kalciu? Kaip stiprinti dantis ir plaukus?

Kaip organizmą papildyti kalciu?
Organizmą kalciu galima papildyti ir paprastais, liaudies medicinos būdais. Reikėtų paimti 3-4 kiaušinių lukštus, juos nuvalyti nuo plėvelės, esančios tarp lukšto ir baltymo, pavirinti ne mažiau 10 min. Po to lukštai užpilami 3 litrais paprasto, nevirinto - perfiltruoto vandens.Vandenį galima naudoti jau po 20 min. , nes kalcis jonų pavidalu pereina į vandeni, todėl kalcį organizmas įsisavina visu 100 proc. Iš tokio vandens galima ruošti arbatą, maistą, naudoti gėrimui. Tie patys lukštai gali būti naudojami 7-8 dienas, todėl tai pigus ir efektyvus būdas papildyti kalcio atsargas organizme. Plaukus stiprinti galime plaudami juos dilgėlių nuoviru arba išplovę plaukus galime juos perskalauti silpnu obuolių acto tirpalu - 1 valgomasis šaukštas 6 proc. obuolių acto, 1 litrui vandens.

Trūkstant organizme kalcio, darosi trapesni kaulai, blogėja odos, plaukų būklė, gali atsirasti chroniško nuovargio sindromas.To galima išvengti panaudojus paprastą energetinį kokteilį: į stiklinę drungno virinto vandens,įdėti 1 arbatinį šaukštelį medaus, 1 arbatinį šaukštelį obuolių acto - 6proc. ir 1lašelį 5proc. jodo. Gerti vieną kartą per dieną - prieš pusryčius arba prieš pietus - 30 min. iki valgio.

Dantis galime stiprinti tokiu būdu - paimti 1 arbatinį šaukštelį paprastos stambios - nejuodotos druskos, tiek pat geriamos sodos, iš skiltelės česnako išspausti sultis ir įlašinti 10 lašelių vandenilio peroksido - viską sumaišius galima valyti dantis, apimant ir dantenas. Uždėjus šio mišinio ant kiauro skaudamo danties, skausmas, taip pat greitai praeis.