Žolininkės patarimai, kaip pavasarį atstatyti vaikų sveikatą

apie VAIKŲ sveikatą

Ką svarbu žinoti tėveliams?

Kad vaikų imunitetas nusilpęs rodo padažnėję bronchitai, plaučių uždegimai. Labai svarbu vaikams neperšalti, todėl tėveliai turėtų normaliai aprengti leidžiant į mokyklą ar į darželį - kad vaikas neperkaistų.
Labai garsios mūsų farmakologės Jadvygos Balvočiūtės patarimas - tai ežiuolės arbata. Taip pat, labai svarbu, kad maistas būtų vitaminingas.

Kaip reikėtų maitintis pavasarį, notint išvendti vaikų ligų?

Vaikas turi gauti vaisų ir daržovių. Geriausias vaisus šiuo metu vaikui yra obuolys. Iš bėdos tinka ir bananas. Vieną - du vaisius per dieną vaikai turėtų suvalgyti, kad gautų vitamino C. Labai svarbi B grupė. Tai - grūdiniai produktai, stambesnio malimo. Tarkime, juoda duona. Reikia duoti daržovių, nors vaikai jų kratosi. O ten yra visos medžiagos, kurios stiprina organizmą. Vitaminai ir mineralai reikalingi medžiagų apykaitai. Tai labai svarbu ir kraujo stiprinimui.

Kokiais produktais vaikams napatartina piktnaudžiauti

Pas mus labai įprasta vaikams valgyti daug sūrelių, siūlyti jiems pieno produktus. Tai reikėtų labai normuoti. Tarkime, to sūrelio vaikui užtektų, bent 50 g per dieną, tačiau piktnaudžiauti 2 - 3 nederėtų. Taip pat pakanka 100 g vištienos, tuomet vaikui per dieną baltyminio maisto susidarytų apie 150 g. Nes jis augantis. Suaugusiems tiek nereikia.

Tuo tarpu žmogui, kuris yra virš 30 metų ir vyresns užtenka tik 100 g baltymų. Daugelis klaidingai galvoja: štai, žiemą suvalgysime sunkaus maisto, bus gerai. Nieko panašaus. Jeigu nebus pakankamai vitaminų, o jų reikia daugiau didesniam maisto kiekiui, tai rezultatas bus tik persivalgymas... ir imunitetas tikrai kris. Be to, virškinimas sunaudoja daug organizmo energijos.

Todėl idealus meniu, norint stiprinti vaikų imunitetą, toks: daržovių 300 - 400 gramų, vaisių 200 - 300, angliavandenių 200 g (duona, ryžių arba grikių košė), ir baltyminio maisto 150 g , padalijus bent dviems kartams. Svarbu, kad nebūtų vien varškė.

Natūralios priemonės organizmo valymui

Labai gerai valo organizmą mišinys kiaulpienių su dilgėlėmis. Melisa, raudonėlis, čiobreliai. Jos ne tik kvapios, bet ir puikiai valo organizmą. Ypač kiaulpienės. Tai jų visur galima po truputį pridėti.

Kiaulpienės truputėlį skystina kraują, gerina cirkulaiciją, dėl to nešąla rankos ir kojos. Kuo daugiau valgome gyvulinių produktų, tuo tirštesnis kraujas, tuo labiau jį reikia valyti.

Kaip gydyti vaikų peršalimą?

Jeigu vaikai užkimo ir jau kosti, jei neišeina to kosulio sustabdyti, tai aš galiu duoti tokį receptą. Amerikietis natūropatas Džavris jį aprašė knygoje „Medus ir jo produktai". Pavirti citriną su žieve penkias minutes. Ištraukus atvėsinti. Perpjauti per pusę, išspausti sultis, jų bus dvigubai daugiau nei įprastai iš citrinos. Nes kai paverdi, iš gilesnių sluoksnių vanduo pritraukia daugiau antioksidantų. Tada nusipirkti vaistus gaminančioje vaistinėje glicerino. Vieną šaukštą glicerino dėti į 200 - 250 g stiklainiuką ir pridėti medaus iki viršaus. Reikia duoti vaikui per dieną kokius 3 - 4 šaukštelius tos košelės siučiulpti. Vaistas labai efektyvus. Vieną tokį indelį suvalgius beveik praeina visi kosuliai.