Žolininkas pataria, kaip padėti sau sergant kraujagyslių ligomis

apie ŠIRDIES ir KRAUJOTAKOS ligas

Ar žinote, kad sergant kraujagyslių ligomis, kraujagysles galima išvalyti česnako antpilu? Ko reikėtų atsisakyti esant padidėjusiam cholesterolio kiekiui? Savo patarimais dalinasi žolininkas Jurijus Merzlikinas.

Kraujagyslių valymas

Žolininkas Jurijus Merzlikinas siūlo su česnako antpilu išvalyti kraujagysles : pradėti nuo 2 lašiukų su 50 ml. pieno, toliau vartoti pagal instrukciją : 15 - 20 min. prieš valgį - pirmą dieną prieš pusryčius 2 lašai antpilo su 50 ml. pieno, per pietus taip pat, per vakarienę 3 lašai. Ir taip kasdien didinant po lašą iki 15-os lašų. Paskui vartoti taip pat - tik mažinant po vieną lašą.

Šis metodas išvalo kraujagysles, padaro jas minkštesnes ir lankstesnes, pagerina širdies darbą. Naudojant česnako antpilą žmogus nesusirgs stenokardija, skleroze, paralyžiumi, bekterevo liga, artritu, miokardo infarktu. Česnako antpilas pagerina regėjimą, atstato atmintį, atnaujina organizmą.

Per didelis cholesterolio kiekis

80% žmonių per didelio cholesterolio priežastis yra sutrikusi medžiagų apykaita (maitinimo sistemoje). Viso to kaltininkas - vožtuvas, kuris yra tarp skrandžio ir dvylikapirštės žarnos. Žolininkas rekomenduoja padidinti skrandžio rūgštingumą. Tam galima naudoti pieno išrūgas, tai pat fermentus pagamintus su ugniažolių, metėlių, juodųjų serbentų lapų, spanguolių lapų, bei uogų. Galima naudoti ir actą - 1 valgomą šaukštą pilant į lėkštę sriubos, į arbatą - kavą 1 arbatinį šaukštelį acto. Šie patarimai nedaro jokio pašalinio poveikio organizmui. Atsiradus refliuksui, reikia kreiptis į žolininką dėl pilno išsigydymo. Reikėtų nevartoti pieno, augalinių riebalų ir jokiu būdu su jais nieko nekepti. Rekomenduojama nevalgyti sriubų virtų su mėsa ar žuvimi. Šiose sriubose gaminasi dvigubai daugiau cholesterolio ir jis nekokybiškas, žalingas žmogaus organizmui. Reikėtų atsisakyti rūkytų produktų ir taip pat žalingų įpročių (rūkymo bei alkoholio), visų rūšių limonadų, kadangi limonade yra ne mažiau nei 40 % cukraus.

Aterosklerozė 

Aterosklerozė prasideda nuo medžiagų sutrikimo maitinimo sistemoje. Žmonės nesaugo savo sveikatos. Neteisingai valgo, geria, neatlieka organizmui naudingų procedūrų. Net atvykę į Palangą poilsiauti, atsiveža įvairių skanumynų - rūkytų maisto produktų, alkoholio. Dėl to pradeda sirgti ir šios ligos nepastebi. Kai žmogus pasijunta labai blogai, skauda visus kaulus, storėja sąnariai, susuka pirštus - pradeda susirūpinti. Ši liga išgydoma, nors ir sunkiai. Pirmiausia reikia atstatyti medžiagų apykaitą maitinimo trakte. Sutinusias vietas ištrinti acto antpilu, pagamintu iš acto ir pelkinio Gailiaus. Žolininkas pataria gerti arbatą, bei girą iš bruknių ar beržo pumpurų. Taip pat skaudančias vietas apvynioti vilnonėmis medžiagomis, apgaubti visą kūną storesne medžiaga, pamirkyta į 3 % acto, šiltai užsikloti - tai nuima skausmus ir priepuolius. Aterosklerozės gydymui galima naudoti pirtį. Pastaba: actą su pelkiniu Gailiu negalima naudoti kompresams, nes gali apdeginti, jį galima naudoti tik trynimui.