Gydytojos homeopatės patarimai sergantiems kraujagyslių ligomis

apie ŠIRDIES ir KRAUJOTAKOS ligas

Kokios medžiagos geriausiai valo kraujagysles? Kaip elgtis tinti linkusiems ir antsvorio turintiems žmonėms? Ką daryti, kad kraujagyslės gerai funkcionuotų? Savo žiniomis dalinasi gydytoja homeopatė Daiva Jakubonienė

Medžiagos, valančios kraujagysles

,,Natūralios terapijos centro" gydytoja Daiva Jakubonienė teigia, kad kraujagysles puikiai valo česnakas. Tinti linkusiems, antsvorio turintiems žmonėms, Ajurveda rekomenduoja česnaką vartoti su medumi, o liesiems ir šąlantiems - pavirinti jį piene. Taip pat kraujagysles palankiai veikia ciberžolė, šafranas, debesylas, sukatžolė, gudobelė ir kt. Be to, gerai kraujagyslių funkcijai yra būtinas amžių ir fizinį pasiruošimą atitinkantis judėjimas. Gulint ant sofos prie televizoriaus kraujotaka tampa vangi.

Per didelis cholesterolio kiekis

Organizmas nieko nedaro be reikalo. Jei jis gamina daugiau cholesterolio, matyt, yra priežasčių. Yra manančių, kad cholesterolis užlipdo jau atsiradusius kraujagyslių mikropažeidimus. Kita nuomonė, kad cholesterolis saugo ląsteles nuo toksinų patekimo į jų vidų, kai organizme jų jau yra nemažai. Cholesterolio apykaita vyksta kepenyse, todėl svarbu rūpintis geru jų darbu: neapkrauti cheminiais vaistais, alkoholiu. Kepenų darbą gerina homeopatiniai preparatai Hepeel, Galstena, Nux vomica homaccord.

Gydytojos patarimai jau sergantiems ateroskleroze

Jau sergantiems ateroskleroze tiktų visi anksčiau išvardinti patarimai. Maiste turėtų būti pakankamai ląstelienos, žuvies. Nerekomenduojama raudona mėsa, rafinuotas cukrus, kava, rūkymas, alkoholis. Labai palankiai kraujagysles veikia gemoterapinis Europinių alyvmedžių ūglių ekstraktas. Jis mažina sklerotines plokšteles kraujagyslėse, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, gerina kepenų, inkstų ir smegenų darbą. Jei dėl aterosklerozės svaigs galva, gali padėti homeopatinis vaistas Vertigoheel. Jei atsirastų širdies veiklos sutrikimų, vertėtų išmėginti Aurocard ar Cralonin homeopatinius lašus.