Spalvingą rudens sezoną dažnai lydi peršalimo ligos

apie PERŠALIMO ligas

Atrodo, kad po šilto vasaros sezono organizmas turėtų būti sustiprėjęs, tačiau mokiniai pradėję eiti į mokyklą užsikrečia peršalimo ligomis vieni nuo kitų, suaugusieji - nuo bendradarbių. Daug bakterijų ir virusų yra viešose vietose. Kaip apsisaugoti nuo peršalimo ligų, o susirgus - kuo greičiau išsigydyti?

Michalo Tombako knygoje ,, Kaip sveikai nugyventi 150 metų'' pateikiama daug naudingų patarimų, kurie padės pasveikti.

Jei kamuoja angina, gripas, kosulys, sloga, bronchitas:

Sudėtis: po šaukštą aviečių uogienės, medaus, degtinės arba konjako, pusė citrinos. Paruošimas: viską sudėti ir supilti į stiklinę (250 ml), išspausti pusė citrinos sultis, pripilti, kiek tilps, verdančio vandens. Vartoti 3 mažus šaukštelius prieš miegą.

Jei kamuoja angina, peršalimas, kosulys:

Sudėtis: pusė stiklinės pieno, 4-5 figos. Paruošimas: į pieną sumesti figas, pavirinti 5-10 minučių, ataušinti. Prieš miegą mažais gurkšneliais išgerti pieną ir suvalgyti figas. Kartoti 3-4 kartus, kol pradings kosulys.

Pabandykite ir šį receptą: į pusė pieną sumesti figas, pavirinti 5-10 minučių, ataušinti. Prieš miegą mažais gurkšneliais išgerti pieną ir suvalgyti figas. Kartoti 3-4 kartus, kol pradings kosulys.

Nuo kosulio padės ir šie receptai:

Į pusę stilinės medaus supilti pusę stiklinės vyno. Prieš miegą gerai įtrinti padus sutrintu česnaku (10-15 g) ir užsimauti vilnones puskojines, išgerti šiltą mišinį iš medaus ir vyno.

Į indą supilti 0,33 alaus, įdėti šaukštą medaus, pavirinti 5 minutes ant silpnos ugnies. Išgerti šiltą mišinį mažais gurkšneliais, gerti 2 kartus per savaitę.

Nestiprų peršalimą tikrai galite gydyti natūraliomis priemonėmis, be vaistų. Pabandykite ir pajusite rezultatus.