Netradicinė medicina ir gripo gydymas

apie PERŠALIMO ligas

,,TRINAPOLIO KLINIKOS'' netradicinės medicinos specialisto Sigito Povilaičio patarimai, ką daryti, kad nesusirgtumėte gripu ir kaip elgtis jau susirgus.

Ką daryti, kad nesusirgtumėte gripu?

Pasigaminkite Gi sviesto. Paimkite 1kg natūralaus sviesto (ne tepaus riebalų mišinio). Įdėjus į puodą ant silpnos ugnies kaitinkite nugraibant putas. Tai gali trukti apie 30-40 min. Kada sviestas pasidaro skaidrus ir nebesusidaro putos - jis paruoštas. Supilkite į molinį indą, palaukite kol atvės iki šiltumo. Liks maždaug 700-800 gr, tada įpilkite 0,5l medaus, išmaišykite ir įdėkite 1-2 arbatinį šaukštelį sumaltų čili pipirų.Viską gerai išmaišykite. Laikykite šaldytuve.Valgykite po 1 arbatinį šaukštelį 1-2kartus per dieną.Toks mišinukas gerai stiprina imuninę sistemą ,gerai tinka gripo profilaktikai.

Paimkite valerijono tinktūros, obuolių acto - 6 proc., ir amoniako - visko po 1 valg. šaukstą, sumaišykite ir supilkite į vieną buteliuką. Prasidėjus gripo sezonui, profilaktiškai, 2-3 kartus per dieną rekomenduojama uostyti šį mišinuką ir tepti kaktos sritį, smilkinius ir už ausų. Jau sergant gripu - uostyti 5-6 kartus per dieną. Tiek pat kartų ir tepti.

Esant temperatūrai, reikėtų limfmazgių vietas tepti 3 proc. vandenilio peroksidu.Tepame gerklę limfmazgių srityje, iš išorės, pažastis, alkūnes iš vidinės pusės, per tas vietas, kur per alkūnę susilenkia rankos, vietą nuo saulės rezginio iki bambos, kirkšnis ir pakinklius. Taip darome 3-4 kartus per dieną.

Esant aukštai temperatūrai, galima gerti ir gervuogių arbatą - 1 valg. šaukštą gervuogių lapų užplikyti 0,5l verdančio vandens, palaikyti 15 min, perkošti, gerti 2-3 stiklines per dieną.

Esant aukštai temperatūrai,visą kūną galima ištrinti su degtine.

Kitas patarimas - atskirti kiaušinio trynį nuo baltymo, užtepti ant merliuko ar medvilninės servetėlės, uždėti ant kaktos ir pagulėti apie 40 min. Ši procedūra mažina temperatūrą, nuima gripo sukeltą stiprų galvos skausmą. 

Po ligos,organizmą galima stiprinti taip:

50g žaliosios arbatos užplikyti 750ml verdančio vandens, palaikyti 5 min., nupilti. Pridėti 300ml karšto, užvirinto pieno, vieną arbatinį šaukštelį lydyto (Gi) sviesto, 1 arbatinį šaukštelį miežinių miltų, druskos pagal skonį. Viską išmaišyti mediniu šaukštu, perpilti į termosą, gerti po 2-4 stiklines per dieną. Mišinys priduoda energijos, greitai stiprina ir atstato organizmą.