Kaip apsaugoti organizmą nuo plaučių uždegimo?

apie PERŠALIMO ligas

Tradicinė medicina plaučių uždegimą gydo antibiotikais, tačiau jie naikina ne tik blogąsias, bet ir gerąsias bakterijas, o tai silpnina imunitetą. Homeopatijos specialistai pirmiausiai siūlo sustiprinti imunitetą, o jei jau susirgote plaučių uždegimu, kartu su antibiotikų vartojimu, vartokite ir mikroelementus, vitaminus, kurie sustiprins jūsų organizmą. Tad kaip apsisaugoti nuo plaučių uždegimo pataria natūralioji medicina?

Svarbiausi dalykai, kurie padės išlikti stipriems ir nesusirgti plaučių uždegimu, yra šie:

1. Cinko vartojimas. Jis turi antioksidantinių savybių ir stiprina imunitetą. Jo galima rasti pupelėse, lęšiuose, riešutuose.

2. Vitaminas C. Jis stiprina organizmo atsparumą infekcijoms, padeda įsisavinti geležį. Natūralūs vitamino C šaltiniai yra citrusiniai vaisiai.

3. Vitaminas A. Taip pat stiprina imunitetą ir padeda kovojant su plaučių uždegimu. Jo rasite žuvų taukuose, kepenyse, brokoliuose, salotose.

4. Gerkite daug karštų arbatų. Jos valo organizmą, skatina prakaitavimą.

5. Vartokite česnaką, jo sultis po ligos. Taip greičiau sustiprėsite.

Homeopatija gali labai padėti persirgus plaučių uždegimu ir linkusiems juo sirgti dažnai. Gydytojas paskiria individualų gydymą.

Ajurvedų specialistai sergant plaučių uždegimu pataria vartoti kurkumą, juoduosius pipirus ir imbierą. Jie padeda pasišalinti iš plaučių gleivėms.

Atsikosėjimą palengvins šiltas vanduo su citrinos sultimis ir šis mišinys: į 250 g vandens įberkite 15 g sezamo sėklų, sėmenų, šaukštelį medaus ir žiubsnelį valgomosios druskos.Vartokite kasdien.

Ajurveda pataria kasdien išgerti 200 ml špinatų ir morkų sulčių, kurios stiprina plaučius.