PROSTATOS testas (PSA) Prosta-Check

-13%

Prostatos specifinio antigeno nustatymui

Pak. 1 vnt.

29,99 €
34,47 €

PSA tyrimas, skirtas prostatos specifinio antigeno nustatymui.

PSA testas, skirtas prostatos specifinio antigeno nustatymui. Prostatos fiziologinės būklės įvertinimas. Pagalbinis tyrimas prostatos vėžio diagnostikai. Jei rezultatas yra teigiamas, tai reiškia, kad PSA lygis kraujyje yra virš normos ribų (4 ng / ml) ir kad Jums reikia pasikonsultuoti su gydytoju ir parodyti testo rezultatus. Greitas testo rezultatas (per 10 minučių). Lengva atlikti (1 kraujo lašas) ir labai patikimas.

Patikimumas: 90%

Kas tai yra?
PROSTA-Check yra greitas imunofermentinis testas, skirtas specifinio prostatos antigeno (PSA) nustatymui. PSA lygis leidžia įvertinti prostatos fiziologinę būklę. PAS lygis didesnis nei 4 ng /mL, rodo prostatos hipertrofiją, kurios priežastis gali būti prostatitas arba vėžys). PSA lygis įvertinamas per 10 minučių, tik su vieno kraujo lašo pagalba.

Kada testas turėtų būti atliekamas?
Testas gali būti atliekamas bet kuriuo metu šiais atvejais:

  • Vyrams, kurių amžius tarp 50 ir 75 metų,
  • Vyrams, turintys šeimos prostatos vėžio istorija.

Pagal Prancūzijos Urologijos asociaciją, šitiem vyram rekomenduojama atlikinėti testą kas metus. Kartu su skaitmeninio tiesiosios žarnos tyrimu ir / arba ultragarsiniu tyrimu, ekspres-testas PSA tampa svarbiausias ankstyvos prostatos vėžio patikrinimo būdas.

Kodėl turėtų būti atliekamas šis testas?

  • Testas yra lengvai atliekamas, patogiu laiku ir bet kurioje vietoje, namuose, nutolinus nuo ligoninių ar medicinos centrų.
  • Lengvas testo rezultatų skaitymas.
  • Nuolatinis sveikatos monitoringas
  • Galimybė pasikonsultuoti su vaistininku, gauti patarimą dėl  testo naudojimo arba rezultatu interpretavimo.

Gamintojas: VEDA.LAB S.A., Prancūzija