LAIMO ligos nustatymo testas Anti-Borrelia

-12%

Galima nustatyti anti-Borrelia antikūnius, esant erkių įkandimui (Laimo liga)

Pak. 1 vnt.

12,49 €
14,27 €

Kas tai yra?
TIK'ALERT - tai greitas ir specifinis imunofermentinis testas, kurio pagalba galima nustatyti cirkuliuojančius antikūnius, kovojančius prieš Borrelia bakterijas, kurios atakuoja centrinę nervų sistemą ir gali sukelti rimtų neurologinių sutrikimų (Laimo liga). Šios bakterijos yra elnių, smulkių graužikų, paukščių, driežų organizmuose. Ligos sukėlėjus nuo šių gyvūnų žmogui perneša tam tikrų rūšių erkės, paplitusios Europos teritorijoje (miškuose, poilsio vietose ir parkuose). Žmogaus užsikrėtimo principas panašus į erkinio encefalito. Siurbdama kraują, erkė į žaizdą suleidžia skysčius, kuriuose yra borelijų, Laimo ligos sukėlėjų. Testas atliekamas per 10 minučių ir tik vieno kraujo lašo pagalba.

Kada testas turėtų būti atliekamas?
Testas turi būti atliekamas nuo 2 - 4 savaičių po erkių įkandimo arba kuo greičiau, kai yra odos paraudimas (eritema) įkandimo vietoje.

Kodėl turėtų būti atliekamas šis testas?

  • Testas yra lengvai atliekamas, patogiu laiku ir bet kurioje vietoje - namuose, nutolus nuo ligoninių ar medicinos centrų.
  • Lengvas testo rezultatų skaitymas.
  • Nuolatinis sveikatos monitoringas.
  • Galimybė pasikonsultuoti su vaistininku, gauti patarimą dėl testo naudojimo arba rezultatų interpretavimo.
  • Pradėta gydyti pirmoje stadijoje Laimo liga nepavojinga, tačiau laiku nepastebėta ji pasiekia antrą arba trečią stadiją ir pažeidžia svarbias organizmo sistemas.

Gamintojas: VEDA.LAB S.A., Prancūzija