Akcija -30%

TRUMPA KOJOS APSAUGA

Neperšlampama apsauga, skirta apsaugoti gipsą arba tvarsčius nuo vandens

17,47 €
24,97 €

BIoccs™ neperšlampama apsauga, skirta apsaugoti gipsą arba tvarsčius nuo vandens. Su šia vandeniui nepralaidžia apsauga galite pilnai panardinti į vandenį sužeistų galūnę. Apsauga naudojama vonioje, paplūdimyje arba baseine.

BIoccs™ produkcija apsaugo nuo vandens:

  • Gipsą
  • Įtvarą
  • Tvarsčius

Tinka žmonėms su gipso tvarsčiais, ortopediniais įtvarais, su tvarsčiais nuo nudegimų, negyjančiomis ir kitomis žaizdomis.

BIoccs™

Adresas: Unit J. Lawrence Drive, Yate, South Gloucestershire. BS37 5PG.

Telefonas: 44 (0) 1454 318197 , el. paštas: info@bloccs.com

Pagaminta: Jungtinėje Karalystėje

Visi produktai atitinka ISO 9001.2008 kokybės standartus. www.bloccs.com

NEPERŠLAMPAMA GIPSO IR TVARSČIŲ APSAUGA BLOCCS™ PRIEŽIŪRA IR NAUDOJIMAS

Prieš naudojimų prašome atidžiai perskaityti instrukciją. Ši instrukcija padės saugiai naudotis neperšlampama apsauga ir įsitikinti jos nauda. Gamintojai neatsako už Jūsų veiksmus vonioje, duše arba baseine medicinos darbuotojas turėtų patarti kokie veiksmai nepakenks Jūsų sužeidimui.

Kaip teisingai užmauti BLOCCS™

Kadangi BIoccs™ pagamintas iš natūralios gumos, prieš jį naudojant nusiimkite aštrius papuošalus ir stenkitės nepradurti apsaugos nagais. Jei ant gipso ar įtvaro yra aštrių vietų ar šiurkštų kraštų, užklijuokite juos lipnia juosta arba užvyniokite minkštu tvarsčiu.

BIoccs™ apsauga lengvai užmaunama atlenkus jos kraštą taip, kad sandarinimo žiedas būtų prie apsaugos dugno. Užsimaukite pirmąją pusę ir lėtai užraitokite likusią dalį iki teisingos sandarinimo žiedo padėties viršuje, virš gipso, tvarsčio ar įtvaro.

Atsargiai pašalinkite orą iš BIoccs™ apsaugos laikydami sandarinimo žiedą atvirą ir stumdami orą nuo apsaugos dugno link žiedo Maudantis vonioje, orą galima pašalinti palaipsniui panardinant galūnę į vandenį: vandens slėgis išstums orą iš apsaugos. Prieš panardinant galūnę į vandenį, švelniai patraukite sandarinimo žiedą nuo odos ir išleiskite orą.

Įspėjimas - sušlapusi natūrali guma gali tapti slidi. Peržiūrėkite instrukcijas kaip naudoti ilgas ir trumpas BIoccs™ apsaugas kojai ir instrukcijas kaip naudoti BIoccs™ plaukimo baseine.

Kaip naudoti BIoccs™ neperšlampamas apsaugas plaukinio baseine

BIoccs™ sandarinimo žiedas pagamintas taip pat kaip sandarinimo žiedas vandens sporto kostiumui. Žmonėms po traumų, sužeidimų sandarinimo žiedas efektyvus jį naudojant atsargiai. Su BIoccs™ apsauga Jums reikėtų vengti plaukti po vandeniu, šokinėti į vandenį, nardyti ir greitai plaukti.

Prieš lipant į vandenį iš BIoccs™ apsaugos turi būti pašalintas visas oras. Orą pašalinkite laikydami sandarinimo žiedą atvirą ir stumdami orą nuo apsaugos dugno link žiedo Oras gali būti pašalintas palaipsniui leidžiant galūnę į vandenį: vandens slėgis išstums orą iš apsaugos. Prieš panardinant galūnę į vandenį, švelniai patraukite sandarinimo žiedą nuo odos ir išleiskite orą.

Užsimovus BIoccs™, jį rekomenduojame dėvėti iki 30 min. Reguliariai tikrinkite ar sandarinimo žiedas nepraleidžia vandens. Vėsiame baseine apsauga gali būti dėvima ilgiau nei 30 min., jei ji užmauta patogiai, nespaudžia ir yra reguliariai tikrinamas jos pralaidumas.

Ilga ar trumpa kojos apsauga

Sušlapusi natūrali guma gali tapti slidi. Vonioje ar duše naudokite neslidų kilimėlį. Lipant iš vonios ar dušo ant grindų pasitieskite neslidų kilimėlį ar rankšluosti. Jei BIoccs™ kojų apsaugą naudosite lipant į baseiną, būkite tikri, kad iš apsaugos pašalintas visas oras, kaip aprašyta anksčiau.

Kadangi sušlapusi natūrali guma gali tapti slidi, Jums nederėtų vaikščioti aplink baseiną užsimovus BIoccs™. Apsaugą užsimaukite prieš įlipdami į baseiną ir iš karto ją nusimaukite išlipę iš baseino. Atsargiai lipkite baseino laipteliais, nes jie gali būti slidūs. Lipdami baseino laipteliais tvirtai laikykitės turėklų.

Papildomos instrukcijos kaip naudoti Bloccs™ pagalbinį užmovimo žiedą

Jei įsigijote Bloccs™ pagalbinį užmovimo žiedą, jis turi likti Bloccs™ apsaugos viduje. Dėl to Bloocs™ apsauga su pagalbiniu užmovimo žiedu neturi būti pilnai įmerkiama į vandenį. Ji tinka maudymui duše.

Pagalbinis užmovimo žiedas skirtas žmonėms, kuriems sunku užmauti Bloccs™ apsaugą viena ranka. Viena ranka suimkite pagalbinį užmovimo žiedą ir įkiškite sužeistą ranką i apsaugą. Pagalbinis užmovimo žiedas lieka apsaugos viduje, todėl ranką lengva ištraukti.

Bloccs™ priežiūra

Saugojimas: įprastai naudojant Bloccs™ apsaugą galima naudoti apie 4 savaites. Saugojimo temperatūra turi būti žemesne už 26°C, atokiau nuo šilumos šaltinių. Esant žemai temperatūrai Bloccs™ gali sukietėti, tačiau sušildžius medžiaga vėl tampa tampri. Nelaikyti drėgnoje patalpoje. Vengti ilgo kontakto su tiesioginiais saules spinduliais ir dirbtine šviesa su dideliu ultravioletinių spindulių kiekiu. Vengti kontakto su variu bei vario lydiniais, tirpikliais, alyvoms, riebalais. Laikykite atokiai nuo atviros liepsnos.

Plovimas: Bloccs™ gali būti plaunamas šiltame vandenyje ir kruopščiai išdžiovinamas iš vidaus ir iš išorės. Jei vidų lengvai papudruosite talku, apsaugą bus lengviau užsimauti Nedžiovinkite apsaugos centrifugoje ar ant radiatoriaus.