Masti Osteo

-12%

Mastikinė pistacija + Hidrolizuoti I ir II tipo kolagenai. Kaulams, sąnariams, kremzlėms, sausgyslėms ir raiščiams.

N30

24,30 €
27,77 €

AVA SANTÉ Masti Osteo - tai naujos kartos natūralus maisto papildas kaulams, sąnariams, kremzlėms, sausgyslėms ir raiščiams.

Jį sudaro mastikinės pistacijos medžio lapų milteliai ir hidrolizuoti I bei II tipų kolagenai.

Tai vienintelis tokios sudėties produktas, sukurtas remiantis daugelio metų patirtimi dirbant su mastikinės pistacijos produktais.

 

Vartojimas: gerti po 1 kapsulę per dieną po valgio, užgeriant stikline vandens.

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Sudėtyje gali būti žuvų pėdsakų.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kilmės šalis: Ispanija.

Pagaminta: UAB "Domus Naturae" pagal mb „grupė AVA“  užsakymą.

Adresas: Sakalų g. 6-34, Vilnius r.; Tel. (+370 5 265 3865)

Sudėtis

Vienoje kapsulėje yra:

Mastikinės pistacijos lapų milteliai                                                                   250 mg

Hidrolizuotas I tipo kolagenas (PEPTAN ® F 2000 HD)                                   16 mg

Hidrolizuotas II tipo kolagenas (PEPTAN ® II m)                                            0,02mg

 

Sudedamosios dalys: Mastikinės pistacijos (Pistacia lentiscus) lapų milteliai (250 mg), užpildas mikrokristalinė celiuliozė, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, hidrolizuotas I tipo kolagenas (PEPTAN ® F 2000 HD), lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, hidrolizuotas II tipo kolagenas (PEPTAN ® II m).

Grynasis kiekis – 15 g (+ 5 -). N30

Mastikinė pistacija (lot. Pistacia lentiscus) – daugiau kaip 2400 metų žinomas medis, visžalis krūmas, augantis Viduržemio jūros regiono, nedidelėje Graikijos saloje Chios. Jo sakai, lapai ir uogos nuo senų laikų naudojami kaip natūralus vaistas virškinimui gerinti, turintis antibakterinių, antigrybelinių savybių.  

Hidrolizuoti I ir II tipo kolagenai. Kolagenas yra vienas svarbiausių organizmo baltymų. Jis natūraliai sintetinamas žmogaus organizme ir sudaro 53 proc. sąnarių kremzlių ir 27 proc. kaulų.

I tipo kolagenas formuoja į virvę panašų audinį, kurio dėka raiščiai ir sausgyslės gali pakelti stiprų tempimą. II tipo kolagenas taip pat labai svarbus, jis sudaro iki 70 proc. kremzlinės masės, taigi, ją stiprina.

Prasidėjus senėjimo procesams, kolageno gamyba lėtėja, jis netenka savo savybių. Jo trūkumą organizme rekomenduojama kompensuoti papildomai vartojant kolageną, kuris skildamas į aminorūgštis papildo organizmą kolageno atsargomis bei skatina natūralaus organizmo kolageno gamybą.

Kartu sujungtos Masti Osteo sudėtinės dalys papildo ingredientų įsisavinimą ir teigiamai veikia kaulus, sąnarius, kremzles, sausgysles ir raiščius.