MAGNIO ALIEJUS

-12%

Purškiamas magnis ZECHSTEIN INSIDE®

14,68 €
16,77 €

Purškiamas MAGNIS (magnio aliejus) Zechstein Inside® 31% – aukščiausios kokybės, itin greito įsisavinimo ir 100% natūralus magnio šaltinis! Koncentruotas, originalus, super-tyras, bekvapis, be alergenų. Transderminis (pasisavinamas per odą) MAGNIS yra oficialus ir notifikuotas produktas Europoje. Tai labai plataus spektro ir savybių produktas (tepamas ant odos). Ypač naudingas:

  • esant mėšlungiui,
  • sąnarių skausmui,
  • padeda esant raumenų spazmams,
  • raumenims greičiau atsistatyti po krūvio, traumų,
  • padeda atstatyti magnio kiekį organizme,
  • drėkina odą, veikia antiseptiškai – gydo žaizdeles ir randelius,
  • definfekuoja.

Magnis yra tiek pat svarbus, kaip deguonis ir vanduo – jis prisideda prie 300 esminių biocheminių organizmo reakcijų. Dėl magnio trūkumo, pastebimi pokyčiai bendroje organizmo būklėje, ypač širdies ir kraujotakos sistemoje, nerviniuose mazguose ir audiniuose.

Magnis padeda lengvesnei kalcio absorbcijai, raumenų veiklai, taip pat stabilizuoja cukraus kiekius kraujyje, svarbus širdies ir kraujotakos sistemai, hormonų veiklos reguliavime, emocinio ir fizinio streso reguliavime, nuotaikų kaitai.

Jei dažnai jaučiate troškulį, tai yra vienas pirmųjų signalų, nurodančių, jog organizme yra per mažas magnio kiekis. Jei dažnai jaučiate troškulį, tai nereiškia, jog organizmas dehidratuoja – dažnai jums trūksta magnio.

Purškiamas MAGNIS Zechstein Inside® puikiai tiks sumažinti raumenų skausmus, pagerinti miegą, sumažinti menstruacinius sindromus, galvos skausmą ir net migrenas.

Magnis veikia kaip svarbi medžiaga hormonų reguliavime, gali padėti sumažinti nerimą.

Vartojimas: Pirmą savaitę naudokite 3-6 papurškimus į dieną palaipsniui didindami papurškimų skaičių iki 10-20 per dieną. Rekomenduojama naudoti nedaugiau kaip 20 įpurškimų, kad gauti rekomenduojamą magnio paros normą. Optimaliausia magnio aliejų naudoti ryte ar/ir vakare po dušo, įmasažuojant į odą (pilvą, rankas, kojas, pėdas, šlaunis, nugarą, krūtinę), kol odos poros atsidariusios – kad maksimaliai padidinti pasisavinimą.

Informacija apie alergenus: Be žinomų alergenų.

Kita informacija: Be dažiklių. Be konservantų. Bespalvis. Bekvapis.
Laikymo sąlygos: Laikyti 5-25°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: GERA KARMA™ . Kilmės šalis: EU

Sudėtis

31% magnio chlorido tirpalas (MgCl2), vanduo. Ir nieko daugiau!

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE MAGNIO ALIEJŲ


Ar galima naudoti magnio aliejų per burną?

Šis purškiamas (transderminis) MAGNIS skirtas tik išoriniam naudojimui, tepamas ir pasisavinamas per odą.

Ar įmanoma padauginti magnio?

Išoriniu būdu naudojamo magnio padauginti neįmanoma, tačiau viršyti rekomenduojamos paros normos – iki 20 papurškimų nerekomenduojama.

Kodėl pasitepus magnio aliejumi jaučiamas dilgčiojimas?

Dilgčiojimą jausite visada, kai organizme yra didelis magnio trūkumas. Dilgčiojimas atsiranda todėl, kad magnio molekulės yra didelės ir patenka per odos poras. Svarbu prisiminti, kad tai nėra alerginė reakcija magniui ar magnio aliejui, tai yra visiškai įprastas pojūtis. Taip pat magnio aliejus dilgčioja smarkiau ant sausos ir suskeldėjusios odos. Kuo daugiau jūsų organizme bus magnio, tuo dilgčiojimas bus silpnesnis. Naudokite magnio aliejų nuo 2-20 įpurškimų per dieną. Galite naudoti ir tik ant konkrečios odos vietos (blauzdų, rankų). Įmasažuokite. Naudokite po dušo, ant drėgnos odos, kuomet poros yra atsivėrusios. Svarbu naudoti magnio aliejų tada, kai jaučiate jo poreikį. Galite naudoti ir ant visos odos, tačiau, kuomet magnio kiekis organizme bus didesnis, prieš tai buvusios jautrios magnio aliejui vietos nebebus tokios jautrios.

Ar galiu naudoti magnio aliejų nėštumo metu?

Taip, magnio aliejus yra tinkamas naudoti nėštumo metu, kadangi tiek mamai, tiek kūdikiui optimalus magnio kiekis yra ypač svarbus. Pirmą savaitę naudoti 3-6 papurškimus. Vėliau palaipsniui galima didinti iki rekomenduojamos normos, 10-20 papurškimų į dieną.

Ar galiu vartoti magnio aliejų su vaistais?

Produktas neturi jokių žinomų neigiamų sąveikų su jokiais gydomaisiais preparatais ar vaistais.

Ar galima magnio aliejų vartoti vaikams?

Vaikams galima naudoti pasitarus su savo gydytoju ar vaistininku. Tačiau yra žinoma, jog tai yra natūralus produktas, be žinomų alergenų, todėl tipiškai rekomenduojama pirmiausia išbandyti produktą (1-2 papurškimus užtepti ant odos) ir nepastebėjus jokių pašalinių efektų, naudoti po 3-5 papurškimus į dieną atsižvelgiant į bendras naudojimo rekomendacijas, derinant su subalansuota ir pilnaverte mityba.