MAGNIO ALIEJUS

-12%

Purškiamas magnis ZECHSTEIN INSIDE®

12,05 €
13,77 €

Purškiamas MAGNIS (magnio aliejus) Zechstein Inside® 31% – aukščiausios kokybės, itin greito įsisavinimo ir 100% natūralus magnio šaltinis! Koncentruotas, originalus, super-tyras, bekvapis, be alergenų. Transderminis (pasisavinamas per odą) MAGNIS yra oficialus ir notifikuotas produktas Europoje. Tai labai plataus spektro ir savybių produktas (tepamas ant odos). Ypač naudingas:

 • esant mėšlungiui,
 • sąnarių skausmui,
 • padeda esant raumenų spazmams,
 • raumenims greičiau atsistatyti po krūvio, traumų,
 • padeda atstatyti magnio kiekį organizme,
 • drėkina odą, veikia antiseptiškai – gydo žaizdeles ir randelius,
 • definfekuoja.

Magnis yra tiek pat svarbus, kaip deguonis ir vanduo – jis prisideda prie 300 esminių biocheminių organizmo reakcijų. Dėl magnio trūkumo, pastebimi pokyčiai bendroje organizmo būklėje, ypač širdies ir kraujotakos sistemoje, nerviniuose mazguose ir audiniuose.

Magnis padeda lengvesnei kalcio absorbcijai, raumenų veiklai, taip pat stabilizuoja cukraus kiekius kraujyje, svarbus širdies ir kraujotakos sistemai, hormonų veiklos reguliavime, emocinio ir fizinio streso reguliavime, nuotaikų kaitai.

Jei dažnai jaučiate troškulį, tai yra vienas pirmųjų signalų, nurodančių, jog organizme yra per mažas magnio kiekis. Jei dažnai jaučiate troškulį, tai nereiškia, jog organizmas dehidratuoja – dažnai jums trūksta magnio.

Purškiamas MAGNIS Zechstein Inside® puikiai tiks sumažinti raumenų skausmus, pagerinti miegą, sumažinti menstruacinius sindromus, galvos skausmą ir net migrenas.

Magnis veikia kaip svarbi medžiaga hormonų reguliavime, gali padėti sumažinti nerimą.

Vartojimas: Pirmą savaitę naudokite 3-6 papurškimus į dieną palaipsniui didindami papurškimų skaičių iki 10-20 per dieną. Rekomenduojama naudoti nedaugiau kaip 20 įpurškimų, kad gauti rekomenduojamą magnio paros normą. Optimaliausia magnio aliejų naudoti ryte ar/ir vakare po dušo, įmasažuojant į odą (pilvą, rankas, kojas, pėdas, šlaunis, nugarą, krūtinę), kol odos poros atsidariusios – kad maksimaliai padidinti pasisavinimą.

Informacija apie alergenus: Be žinomų alergenų.

Kita informacija: Be dažiklių. Be konservantų. Bespalvis. Bekvapis.
Laikymo sąlygos: Laikyti 5-25°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: GERA KARMA™ . Kilmės šalis: EU

Sudėtis

31% magnio chlorido tirpalas (MgCl2), vanduo. Ir nieko daugiau!

Kas yra purškiamas MAGNIS?

GERA KARMA™ purškiamas (transderminis) MAGNIS Zechstein Inside® (dar vadinamas magnio aliejus“) yra vis labiau populiarėjantis produktas Lietuvoje, turintis neįtikėtiną naudą organizmui, bei odai. Ypatingai greito įsisavinimo transderminis (pasisavina per odą) magnis. Išgautas iš senovinės Zechsteino jūros Europoje, iš ~1600 metrų gylio, todėl yra 100% grynas ir natūralus produktas. Padeda atstatyti sutrikusius magnio kiekius organizme greitai ir be šalutinio poveikio, kurį gali sukelti geriami magnio papildai (pvz. viduriavimas). Toks purškiamas magnis yra naudojamas per odą (tepamas ant kūno) – patenka tiesiai į kraujotaką, susigeria ypatingai greitai ir turi begalę kitų naudingų savybių.

Klinikinių tyrimų metų, Cardiffo universiteto mokslininkai nustatė, jog magnis yra ypač lengvai absorbuojamas per odą, taip ląstelės greičiau aprūpinamos magniu, kadangi aplenkia virškinamąjį traktą ir keliauja tiesiai į ląsteles/kraujotaką nesukeldamas jokio pašalinio poveikio ar tipiškai su milteliniais (geriamais) magnio papildais siejamu vidurių laisvumu ir kt. pašaliniais efektais.

Iš tiesų, tai nėra „aliejus – tai tiesiog vandenyje ištirpęs natūralus-grynas magnis (magnio druska), tačiau dėl didelės koncentracijos (31%) natūralaus magnio – šis tirpalas įgauna aliejaus konsistenciją ir visame Pasaulyje šį produktą priimta vadinti „magnio aliejumi“ (anglų k. magnesium oil). Kiti produkto sinonimai yra zechstein magnio aliejus, purškiamas magnis, magnio druskos tirpalas, magnio chlorido tirpalas, zechstein inside ir t.t.

Ar žinojote, kad daugumoje Europos šalių, tarp jų ir Lietuvos, gyventojai suvartoja mažiau magnio, negu rekomenduoja Pasaulio sveikatos organizacija? Kaip teigia JAV sveikatingumo asociacija – net 57% šalies gyventojų (liaudiškai – „kas antras“) gauna mažiau magnio su maistu, nei rekomenduojama.

Kaip atpažinti ir kokie magnio trūkumo simptomai? Kaip pašalinti magnio trūkumą orgnizme? Skaitykite ir sužinokite daugiau, labai išsamiai apie visa tai rašėme kitame straipsnyje.

Magnis yra tiek pat svarbus, kaip deguonis ir vanduo – jis prisideda prie 300 esminių biocheminių organizmo reakcijų. Dėl magnio trūkumo, pastebimi pokyčiai bendroje organizmo būklėje, ypač širdies ir kraujotakos sistemoje, nerviniuose mazguose ir audiniuose.

Magnis padeda lengvesnei kalcio absorbcijai, raumenų veiklai, taip pat stabilizuoja cukraus kiekius kraujyje, svarbus širdies ir kraujotakos sistemai, hormonų veiklos reguliavime, emocinio ir fizinio streso reguliavime, nuotaikų kaitai.

Jei dažnai jaučiate troškulį, tai yra vienas pirmųjų signalų, nurodančių, jog organizme yra per mažas magnio kiekis. Jei dažnai jaučiate troškulį, tai nereiškia, jog organizmas dehidratuoja – dažnai jums trūksta magnio.

GERA KARMA™ purškiamas MAGNIS Zechstein Inside® puikiai tiks sumažinti raumenų skausmus, pagerinti miegą, sumažinti menstruacinius sindromus, galvos skausmą ir net migrenas.

Magnis veikia kaip svarbi medžiaga hormonų reguliavime, gali padėti sumažinti nerimą.

Kaip vartoti purškiamą magnio aliejų?

Pirmą savaitę naudokite 3-6 papurškimus į dieną palaipsniui didindami papurškimų skaičių iki 10-20 per dieną. Rekomenduojama naudoti nedaugiau kaip 20 įpurškimų, kad gauti rekomenduojamą magnio paros normą. Optimaliausia magnio aliejų naudoti ryte ar/ir vakare po dušo, įmasažuojant į odą (pilvą, rankas, kojas, pėdas, šlaunis, nugarą, krūtinę), kol odos poros atsidariusios – kad maksimaliai padidinti pasisavinimą.

Svarbiausia atsakingai pasirinkti vietą, ant kurios norite tepti ar purkšti magnio aliejų. Pirmą kartą naudojant produktą gali būti jaučiamas dilgčiojimas, kuris pradingsta ilgiau panaudojus produktą. Kiekvieną kartą naudojant magnio aliejų vis ant kitos kūno vietos – dilgčiojimas ir lengvas deginimo jausmas nebūna toks stiprus. Taip pat jis ne toks stiprus ir tepant ant nelabai jautrių kūno vietų, tokių kaip rankos, klubai ir pilvas. Dilgčiojimas – tai natūralus jausmas parodantis, jog Jūsų oda yra išsausėjusi/suskeldėjusi arba Jūsų organizme trūksta magnio. Jausmas greitai praeina ir vėliau visai išnyksta. Daugiau riebalinio audinio turinčiose vietose dilgčiojimas jausis silpniau ar visai nesijaus.

Papurškite magnio aliejaus ant delno ir įtrinkite į švarią odą, gerai įmasažuokite ir leiskite susigerti. Tokiu būdu magnis yra geriau įsisavinamas. Nors magnio aliejaus perdozuoti ir neįmanoma, tačiau nereikėtų jo švaistyti veltui. „Kai aliejus nebesigeria į odą tuomet reikia sustoti“.

Po 5-15 minučių, jeigu reikia – galite nuvalyti perteklių. Kai kurie žmonės mėgsta aliejaus perteklių nusišluostyti ir pasitepti drėkinamuoju kremu, kai tuo tarpu kiti aliejumi pasitepa prieš einant į dušą ir tuomet jį nusiplauna.

Taip pat, magnio aliejų galite panaudoti ant drėgnų plaukų lengvoms garbanoms gauti – aliejus suteiks purumo, tinka visiems plaukų tipams. Efektas bus panašus, kaip išsimaudžius jūroje Naudokite magnio aliejų masažams, taip pat po sportinių traumų, kadangi aliejus paskatins raumenų regeneraciją, padės sumažinti traukimą. Plačiau apie magnio terapiją rašėme čia.

Svarbu netepti magnio aliejaus ant kątik nuskustos odos, taip pat venkite suskeldėjusios ir ypač sausos odos ar žaizdelių. Kadangi tai yra aukštos koncentracijos tirpalas – patekęs ant žaizdos – sukels dilgčiojimo efektą. Atsitiktinai užtepus ant pažeistos odos – naudokite vandenį ir nuplaukite perteklių.

Kaip išgaunamas „magnio aliejus“?

Mūsų magnis (MgCl2 – magnio chlorido heksahidratas) yra išgaunamas iš senovės šaltinio – Zechsteino jūros – geologinio darinio centrinėje Europoje, susidariusio vėlyvojoje Permo eroje, kur per milijonus metų susikaupė milžiniški kiekiai magnio chlorido, kuris yra 100% natūralus, be priemaišų, sunkiųjų metalų ir pramoninių teršalų. Daugiau nei 250 mln. metų šie mineralai glūdėjo pasislėpę giliai Zechsteino jūros kloduose, apsaugoti nuo aplinkos poveikio.

Požeminės Zechstein „jūros“ teritorija Europos žemėlapyje.

Kokia magnio funkcija organizme?

Magnis reikalingas šimtams reakcijų organizme, tačiau yra nepamainomas šiose:

 • Suteikia kaulams tvirtumo ir lankstumo;
 • Padidina kalcio pasisavinimą organizme;
 • Reguliuoja ir normalizuoja kraujo spaudimo lygį;
 • Saugo nuo inkstų akmenų susiformavimo;
 • Palaiko normalų miegą;
 • Saugo nuo stazinio širdies nepakankamumo;
 • Palengvina raumenų skausmus;
 • Mažina cholesterolio lygį;
 • Mažina organizmo atsparumą insulinui;
 • Padeda apsaugoti nuo aterosklerozės ir insulto;
 • Mažina migreninius galvos skausmus;
 • Gerina kraujotaką;
 • Malšina chroninį skausmą;
 • Padeda sergant astma arba emfizema;
 • Dalyvauja baltymų sintezėje;
 • Padeda vykti tinkamam metabolizmui;
 • Saugo nuo osteoporozės;
 • Padeda įsisavinti vitaminą D;
 • Saugo nuo radiacijos;
 • Padeda kontroliuoti svorį;
 • Sumažina ADD arba ADHD simptomus vaikams;
 • Svarbus tinkamai angliavandenių apykaitai;

Ar Jums trūktsta magnio?

Nenorime Jūsų nuvilti, tačiau atsakymas greičiausiai yra „Taip“. Šiandienos Pasaulyje su magnio trūkumu yra susidūrę daugiau nei 80% suaugusiųjų. Magnis yra aštuntasis labiausiai Žemėje paplitęs mineralas ir trečiasis labiausiai paplitęs mineralas jūros vandenyje. Tačiau dar svarbiau, kad būtent magnis yra ketvirtasis plačiausiai aptinkamas mineralas žmogaus kūne.

Apie nepakankamą magnio keikį organizme gali byloti tokie simptomai kaip:

 • Sunkumas užmigti ar nemiga;
 • Irzlumas;
 • Jautrumas garsams;
 • Psichinės sveikatos sutrikimai;
 • Nerimas, depresija, pervargimas;
 • Raumenų skausmai;
 • Nevaisingumas ar stiprus PMS;
 • Įtampa;
 • Galvos skausmai;
 • Širdies „permušimai“;
 • Šalčio jausmas;
 • Sunkumas susikaupti;
 • Alergija;
 • Apetito trūkumas ar nebuvimas;
 • Nugaros skausmai;
 • Pakitęs kūno kvapas;
 • Suprastėjusi trumpalaikė atmintis;
 • Prasta koordinacija;
 • Atsparumas insulinui;
 • Polinkis angliavandeniams;
 • Užkitėję viduriai;
 • Dažnai pasikartojantis ėduonis;
 • Vidurių sutrikimai;
 • Inkstų akmenys;
 • Skydliaukės sutrikimai;

Jei Jums tiko bent vienas iš aukščiau išvardintų punktų, ir ypatingai jei Jums tiko daugiau nei penki iš jų, vadinasi, yra didelė tikimybė, kad ir Jūs kenčiate nuo magnio trūkumo.

Magnio svarbą cituoja ir moksliniai straipsniai:
„Kiekvienai žmogaus kūne esančiai ląstelei yra gyvybiškai svarbus magnis, kadangi be jo jos negalėtų tinkamai funkcionuoti. Stiprūs kaulai ir dantys, subalansuota hormonų veikla, sveika nervų ir kraujagyslių sistemos, tinkamai funkcionuojantys metabolitiniai keliai ir dar daugiau veiksnių priklauso nuo tinkamo magnio lygio palaikymo ir prieinamumo ląstelėse. Minkštieji audiniai, kuriuose aptinkama daugiausiai magnio yra smegenys ir širdis – du organai, gaminantys didelius kiekius elektrinio aktyvumo, kuris gali būti lengvai pažeidžiamas, esant nepakankamam magnio kiekiui organizme.“

Pakankamas magnio lygis organizme taip pat atsakingas ir už tinkamą kalcio panaudojimą ląstelėse. Net nedidelis šio mineralo trūkumas gali išprovokuoti kalcio disbalansą ir sukelti tokias problemas kaip kalcifikacija bei ląstelių žūtis. Šie veiksniai pasireiškia tokiais simptomais kaip širdies veiklos sutrikimai, migreniniai galvos skausmai, raumenų traukimas bei priešmenstruaciniai skausmai.

Kur „dingo“ visas magnis?

Deja, tačiau modernios žemės ūkio technologijos perdirba dirvožemį ir taip netenkama didelė dalis jame buvusio natūralaus magnio. Be kita ko, yra veisiamos naujos augalų rūšys, prisitaikiusios išgyventi esant nedideliam magnio kekiui.

Kadaise vanduo taip pat buvo laikomas geru magnio šaltiniu, tačiau dabar:
„Geriamame vandenyje esantis fluoridas susiriša su magniu ir sukuria beveik netirpstančią vandenyje mineralinę medžiagą, kuri galiausiai nusėda ant kaulų, o bėgant laikui kaulai tampa trapesni ir lengviau lūžta. Vanduo galėtų būti tobulas magnio šaltinis, jei jis geriamas iš gilių šulinių, kuriuose šio mineralo yra, arba išgaunamas iš mineralais praturtintų ledynų. Vis dėlto, geriamasis vanduo, naudojamas miestuose, dažniausiai yra išgaunamas iš paviršinių vandenų, tokių kaip upės ir šaltiniai, kuriuose įprastai yra nedidelė magnio ir aukšta kalcio koncentracija“.

Šie papildomi faktoriai taip pat gali lemti magnio netekimą:

 • Kofeino vartojimas;
 • Cukraus vartojimas (tam, kad būtų suskaidyta 1 molekulė gliukozės prireikia net 28 molekulių magnio);
 • Perdirbtų maisto produktų vartojimas
 • Alkoholio vartojimas;
 • Produktų, užaugintų išplautuose dirvožemiuose, vartojimas;
 • Maisto produktų, kuriuose gausu fitino rūgšties, vartojimas;

Magnio trūkumą gali lemti ir kontraceptinių vaistų, insulino, laisvinamųjų, kraujospūdį reguliuojančių ir kai kurių antibiotikių vartojimas. Dažnas ir stiprus prakaitavimas taip pat gali prisidėti.

Ką sako mokslas apie transderminį magnį?

Štai pagrindinės atliktos mokslinės studijos ir aktuali literatūra į kurias vertėtų atkreipti dėmesį besidomintiems produktu ar praktiškais jo pritaikymo būdais. Visa medžiaga yra susijusi ar nukreipta į transderminį magnį (purškiamą „magnio aliejų“) jo efektyvumą, naudingas savybes ir privalumus, taip pat lyginant rezultatus su geriamais magnio papildais.

 • Effect of transdermal magnesium cream on serum and urinary magnesium levels in humans: A pilot study. Plačiau:
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5389641/
 • U.S. Department of Health and Human Services, U.S. Department of Agriculture. Adequate Nutrients Within Calorie Needs. In: Dietary Guidelines for Americans 2005. 2005. Plačiau:
  http://www.health.gov/dietaryguidelines/dga2005/document/pdf/DGA2005.pdf
 • World Health Organization. Calcium and Magnesium in Drinking Water: Public health significance.Geneva: World Health Organization Press; 2009.
 • King DE, Mainous AG 3rd, Geesey ME, Woolson RF. Dietary magnesium and C-reactive protein levels. Journal Of The American College Of Nutrition. 2005 Jun;24(3):166-71. Plačiau:
  MEDLINE with Full Text, Ipswich, MA. Accessed November 6, 2009
 • Ford ES, Mokdad AH. Dietary magnesium intake in a national sample of US adults. The Journal of Nutrition. 2003 Sep;133(9):2879-82. Plačiau: http://jn.nutrition.org/cgi/content/abstract/133/9/2879
 • Gullestad L, Oystein Dolva L, Birkeland K. Oral versus intravenous magnesium supplementation in patients with magnesium deficiency. Magnesium and Trace Elements. 1991-1992; 10(1):11-16.
 • Shealy N. Life Beyond 100: Secrets of the Fountain of Youth. Tarcher; 2006
 • Dean C. The Magnesium Miracle. New York: Ballantine Books; 2007
 • Sircus M. Transdermal Magnesium: A New Modality for the Maintenance of Health. Plačiau: http://www.omega3global.com/shop/images/pdfs/transdermal_magnesium.pdf
 • Liebscher DH, Liebscher DE. About the Misdiagnosis of Magnesium Deficiency. Journal of the American College of Nutrition. 2004;23(6):730S-731S

Taip pat knygos, kuriose išsamiai kalbama apie produktą ir jo efektyvumą:

 • The Magnesium Miracle (Second Edition) Paperback – August 15, 2017 – Carolyn Dean M.D. N.D. (Author)
 • Magnesium: The Miracle Mineral Paperback – January 1, 2004 – by Sandra Cabot (Author)
 • Magnesium: The Miracle of Making up Magnesium Deficiency for Women’s Health, Relief and Longevity (Essential Oils, aromatherapy, alternative cures, holistic cures) Paperback – June 25, 2015 – by Kara Aimer (Author)
 • Magnesium Miracle: Deficiency Symptoms, Sources and Health Benefits – by Om Krishna Uprety (Author)

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar galima naudoti magnio aliejų per burną?

GERA KARMA™ purškiamas (transderminis) MAGNIS skirtas tik išoriniam naudojimui, tepamas ir pasisavinamas per odą.

Ar įmanoma padauginti magnio?

Išoriniu būdu naudojamo magnio padauginti neįmanoma, tačiau viršyti rekomenduojamos paros normos – iki 20 papurškimų nerekomenduojama.

Kodėl pasitepus magnio aliejumi jaučiamas dilgčiojimas?

Dilgčiojimą jausite visada, kai organizme yra didelis magnio trūkumas. Dilgčiojimas atsiranda todėl, kad magnio molekulės yra didelės ir patenka per odos poras. Svarbu prisiminti, kad tai nėra alerginė reakcija magniui ar magnio aliejui, tai yra visiškai įprastas pojūtis. Taip pat, magnio aliejus dilgčioja smarkiau ant sausos ir suskeldėjusios odos. Kuo daugiau jūsų organizme bus magnio, tuo dilgčiojimas bus silpnesnis. Naudokite magnio aliejų nuo 2-20 įpurškimų per dieną. Galite naudoti ir tik ant konkrečios odos vietos (blauzdų, rankų). Įmasažuokite. Naudokite po dušo, ant drėgnos odos, kuomet poros yra atsivėrusios. Svarbu naudoti magnio aliejų tada, kai jaučiate jo poreikį. Galite naudoti ir ant visos odos, tačiau, kuomet magnio kiekis organizme bus didesnis, prieš tai buvusios jautrios magnio aliejui vietos nebebus tokios jautrios.

Ar galiu naudoti magnio aliejų nėštumo metu?

Taip, magnio aliejus MAGNIS yra tinkamas naudoti nėštumo metu, kadangi tiek mamai, tiek kūdikiui optimalus magnio kiekis yra ypač svarbus. Pirmą savaitę naudoti 3-6 papurškimus. Vėliau palaipsniui galima didinti iki rekomenduojamos normos, 10-20 papurškimų į dieną.

Ar galiu vartoti magnio aliejų su vaistais?

Produktas neturi jokių žinomų neigiamų sąveikų su jokiais gydomaisiais preparatais ar vaistais.

Ar galima magnio aliejų vartoti vaikams?

Vaikams galima naudoti pasitarus su savo gydytoju ar vaistininku. Tačiau yra žinoma, jog tai yra natūralus produktas, be žinomų alergenų, todėl tipiškai rekomenduojama pirmiausia išbandyti produktą (1-2 papurškimus užtepti ant odos) ir nepastebėjus jokių pašalinių efektų, naudoti po 3-5 papurškimus į dieną atsižvelgiant į bendras naudojimo rekomendacijas, derinant su subalansuota ir pilnaverte mityba.