Super CAL MAG K2 D3

-40%

Kalcio įsitvirtinimui kauluose, o ne kraujagyslėse

N60

8,67 €
14,47 €

Kalcio įsitvirtinimui kauluose ir neleisdžiant jam susikaupti kraujagyslėse.

Kalcis reikalingas normaliai kaulų, dantų būklei palaikyti, normaliai raumenų veiklai.

Magnis padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą ir raumenų funkciją.

Preparatas praturtintas vitaminu D3, kuris padeda geriau pasisavinti kalcį organizme. Preparato sudėtyje esantis vitaminas D3 – tai aktyvi vitamino D forma. Kalcio rezorbcijai iš žarnyno būtinas vitaminas D. Vitaminas D padeda palaikyti normalią kalcio absorbaciją ir įsisavinimą bei jo koncentraciją kraujyje. Vitaminas D taip pat padeda palaikyti normalią kaulų, dantų būklę ir raumenų funkciją.

Vitaminas K2, kitaip dar vadinamo menachinonu-7.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad vitaminas K skatindamas kalcį įsitvirtinti kauluose ir neleisdamas jam susikaupti kraujagyslėse, palaiko normalią kaulų būklę bei normalų kraujo krešėjimą.
Vis gausėjantys įrodymai patvirtina, kad vitamino K2 savybės stipriai viršija kraujo krešėjimo reguliavimą, t.y. jo funkciją pristatyti kalcį į reikiamas vietas, kaip, kad kaulai, dantys, bei užtikrinti, kad nebūtų kalcifikuojami netinkami (minkštieji) audiniai.
Be šios svarbios funkcijos vitaminas K2 padeda apsaugoti nuo širdies ligų, palaiko sveiką odos būklę, formuoja stiprius kaulus, skatina smegenų funkciją, atlieka itin svarbų vaidmenį augančiame organizme ir netgi prisideda prie vėžio prevencijos.

European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition publikuotas tyrimas atskleidė, kad didesnis vitamino K2 suvartojimas gali sumažinti prostatos vėžio riziką net 35-kiais procentais.

Vartojimas: gerti po 1-2 tabletes per dieną po valgio, geriausia antroje dienos pusėje. Prieš vartojimą tabletę galima lengvai ištirpinti vandenyje. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės.
Sveikas gyvenimo būdas ir pilnavertė mityba yra svarbūs.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: UAB „GRIDA“, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r.,  tel. (8 5) 246 9651.

Sudėtis

Vienoje tabletėje yra: RMV*, %   Dviejose tabletėse yra: RMV*, %
kalcio                              400 mg          50                  800 mg                                100
magnio                        187,5 mg          50                  375 mg                                100
vitamino D3                     2,5 μg           50                       5 μg                                 100
vitamino K2                   37,5 μg           50                     75 μg                                100

* – referencinė maistinė vertė (RMV).

Sudedamosios dalys: kalcio karbonatas, mikrokristalinė celiuliozė, magnio oksidas, užpildas hidroksipropilmetilceliuliozė, riebalų rūgščių magnio druskos, drėgmę išlaikanti medžiaga silicio dioksidas, dažiklis titano dioksidas, cholekalciferolis, fitomenadionas, glajinės medžiagos glicerolis ir karnaubo vaškas. Sudėtyje gali būti sojos pėdsakų.
Grynasis kiekis: 118 g (± 5 %).

Super CAL MAG K2 D3 papildo kasdienį racioną organizmui būtinais mikroelementais kalciu ir magniu. Kalcis stiprina kaulų ir dantų struktūrą, padeda išvengti osteoporozės, o magnis stiprina raumenis ir padeda įveikti mėšlungį, gerina nervų sistemos veiklą bei padeda užtikrinti normalų širdies ritmą.

Produkte Super CAL MAG K2 D3 kalcis ir magnis atitinka fiziologinį santykį – 2:1, todėl jį vartojant išlaikomas būtina šių medžiagų pusiausvyra organizme. Šis maisto papildas praturtintas vitaminu D3, padedančiu geriau pasisavinti kalcį. Super CAL MAG K2 D3 rekomenduotinas žmonėms, kuriems dėl įvairių priežasčių reikalingas didesnis šių mineralų kiekis: intensyviai augantiems paaugliams, moterims nėštumo ar žindymo metu, sunkiai fiziškai dirbantiems ar sportuojantiems, vyresnio amžiaus ir neracionaliai valgantiems žmonėms. Šis maisto papildas tinka žmonėms, dėl aterosklerozės ar polinkio į akmenligę negalintiems vartoti gryno kalcio preparatų.

Osteoporozė – dažna kaulų liga, dėl kurios kaulai tampa trapesni ir greičiau lūžta. Šiai ligai vystytis įtakos turi fiziologiniai organizmo senėjimo procesai, įvairios ligos. Sparčiausiai kaulų masės netenka moterys po menopauzės dėl įvairių hormoninių pakitimų, tuomet ir išsivysto patologinis kaulų trapumas – osteoporozė. Taigi moterys turi rūpintis, kad kasdieniame racione būtų pakankamai kalcio, magnio ir vitamino D3, nes tai gali padėti išvengti osteoporozės.

Kalcis yra pagrindinis kasdien žmogui reikalingas mineralas. Jo yra piene ir pieno produktuose, tačiau su maistu gaunamo kiekio organizmui dažnai nepakanka, todėl patartina jo vartoti papildomai. Kalcis stiprina kaulinį audinį ir nervų sistemą, gerina medžiagų apykaitą, mažina alergiją, slopina uždegiminius procesus, stiprina kraujagyslių sieneles. Kalcio daugiau reikia paaugliams, nėščiosioms ir žindyvėms, vyresniems nei 60 metų žmonėms, nes tuo metu dėl fiziologinių pokyčių kinta ir kaulų struktūra.

Magnis yra fiziologinis kalcio antagonistas, todėl labai svarbu palaikyti reikiamą šių mineralų pusiausvyrą (2:1). Magnis turi teigiamą poveikį nervų bei širdies ir kraujagyslių sistemoms, raumenų veiklai. Trūkstant magnio, sumažėja apetitas, padidėja nervų ir raumenų sistemos jautrumas, atsiranda mieguistumas, raumenų virpėjimas, mėšlungis. Magnio daugiau reikia augimo, nėštumo bei žindymo periodu, intensyviai dirbant ar sportuojant, išgyvenant ilgalaikį stresą.

Vitaminas D3 pagerina kalcio pasisavinimą. Jo ypač reikia tamsiais rudens ir žiemos mėnesiais, kai trūksta saulės šviesos.

Vitaminas K lengvai veikiamas šviesos ir šarmų, gana atsparus virimui ir oksidacijaiDidžiausios vitamino K atsargos yra kepenyse.

Vimaino K nauda

 • vitaminas K dalyvauja kraujo krešėjimo procesuose,
 • skatina žaizdų gijimą,
 • kartu su vitaminu D skatina kaulinio audinio susidarymą.

Esant vitamino K trūkumui

 • esant vitamino K trūkumui, lėčiau kreša kraujas, gali prasidėti kraujavimas

Perteklius

 • perdozavus vitamino K gali išsivystyti hiperbilirubinemija, o naujagimiams - gelta ir hemolizinė anemija.

Natūraliai vitaminas K randamas

 • žalios lapinės daržovėse,
 • žiediniuose kopūstuos,
 • špinatuose,
 • pomidoruose,
 • morkose,
 • braškėse,
 • kepenėlėse,
 • sojose.

Rekomenduojamos vitamino K paros dozės

Rekomenduojamos vitamino K paros dozės yra 1mg. 

 

Daugiau informacijos:

  Vikipedija enciklopedija 

  Kuo gresia kalcio trūkumas: 14 produktų, kuriuose jo gausu

  Geriausi kalcio šaltiniai

   Kalcio nauda mūsų organizmui