Super CAL 750 K2 D3

-50%

Kaulams, dantims, raumenims

N60

5,97 €
11,97 €

Super Cal 750, K2, D3 komplekso sudėtyje esantis

Kalcis:

  • reikalingas normaliai kaulų, dantų būklei palaikyti;
  • padeda palaikyti normalią raumenų veiklą.

Vitaminas K:

  • padeda palaikyti normalią kaulų būklę.

Vitaminas D:.

  • padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

Vartojimas: gerti po 1 tabletę per dieną po valgio, geriausia antroje dienos pusėje. Prieš vartojimą tabletę galima lengvai ištirpinti vandenyje. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Sveikas gyvenimo būdas ir pilnavertė mityba yra svarbūs.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: UAB „GRIDA“, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel. (8 5) 246 9651

Sudėtis

 Vienoje tabletėje yra:

 

RMV*, %

kalcio

750 mg

94

vitamino D3

5 µg

100

vitamino K2

75 µg

100

* – referencinė maistinė vertė (RMV). 

Sudedamosios dalys: kalcio karbonatas, mikrokristalinė celiuliozė, užpildas hidroksipropilmetilceliuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga riebalų rūgščių magnio druskos, dažiklis titano dioksidas, cholekalciferolis, menachinonas.

Grynasis kiekis: 126 g (± 5 %).

Metams bėgant, demineralizuojasi kaulinis audinys, kaulai tampa korėti ir trapūs, todėl lengvai lūžta. Pamažu atsiranda paslaptinga liga osteoporozė, o jos priežastis – lėtinis kalcio trūkumas.

Kovai su osteoporoze „Gamtos namai“ rekomenduoja vartoti SUPER CAL 750 K2 D3.

Kalcis – vienas svarbiausių mineralų
Kalcis yra viena iš pagrindinių mineralinių medžiagų, esančių žmogaus organizme. Didžiausią įtaką šis mineralas turi kaulų struktūrai – apie 99 proc. visų kalcio atsargų yra kauluose. Likusi dalis, santykinai maža, bet labai svarbi, cirkuliuoja kraujyje. Kalcis reguliuoja raumenų susitraukimą, reikalingas organizmui gaminant insuliną, dalyvauja kraujo krešėjimo procese, perduodant nervinį impulsą bei skatina kitas organizmo atliekamas funkcijas. 

Kalcis žmogui reikalingas visą gyvenimą.
Kalcio vartojimo norma priklauso nuo amžiaus. Jis reikalingas jau nuo pat kūdikystės, nes kai jo trūksta, vaikų kaulai suminkštėja, tampa lankstūs ir gali iškrypti, mažieji gali susirgti rachitu. Vaikystės ir paauglystės laikotarpiu ypač sparčiai auga kaulai, todėl vaikai turi pakankamai gauti ne tik baltymų, vitaminų, bet ir kalcio bei kitų mineralų.

Iki 20–25 gyvenimo metų kaulai susiformuoja, o 30–35 metais pasiekiamas fiziologinis žmogaus kaulinės masės maksimumas. Moterys daugiau kalcio turi vartoti nėštumo bei žindymo laikotarpiu, prieš menstruacinio sindromo (PMS) simptomams slopinti.

Daugiau informacijos:

  Vikipedija enciklopedija 

  Kuo gresia kalcio trūkumas: 14 produktų, kuriuose jo gausu

  Geriausi kalcio šaltiniai

   Kalcio nauda mūsų organizmui