RYKLIŲ TAUKAI, 500mg

-40%

Natūralus imunostimuliatorius organizmo atsparumui

N30

6,82 €
11,37 €

Gali padėti palaikyti ištvermę ir darbingumą, organizmo atsparumą išorinei aplinkai, kai organizmą žalingai veikia kenksmingos sąlygos. 

RYKLIŲ TAUKAI su alkilgliceroliais pagaminti iš rafinuoto ryklių taukų kepenų aliejaus, todėl veikliosios medžiagos nepraranda savo savybių.

Ryklys - vienintelė žuvis žemėje gyvenanti jau 350 mln. metų. Skandinavijos ir Tolimųjų rytų šalių gyventojai juos naudojo kaip ypatingą vaistą jau nuo XII amžiaus. Japonų generolai, kariai kiekvieną dieną vartojo ryklių taukus kaip stiprybės, žvalumo, vyriškumo, ilgaamžiškumo eliksyrą. Seniai įrodyta, kad rykliai turi ypatingą imuninę sistemą ir beveik neserga onkologinėmis ligomis. Rykliai nesuserga vėžiu net laboratorinėmis sąlygomis juos veikiant vėžį sukeliančiais chemikalais. 

Keletas įdomių faktų apie ryklius: 

  • Ryklys (lot. Selachomorpha) - vienintelė žuvis, žemėje gyvenanti jau 350 mln. metų.
  • Ryklio dantys nuolat eilėmis formuojasi gyvūno nasruose. Normaliai dantys pasikeičia per aštuonias dienas. Kai kurie rykliai per visą gyvenimą pakeičia iki 30 000 dantų. 
  • Vidutinis ryklio amžius yra 25 metai, tačiau kai kurie gali išgyventi net iki 100 metų. 

Ryklių taukuose yra net 10 proc. alkilglicerolių, taip pat polinesočiųjų riebalų rūgščių ir riebaluose tirpių vitaminų. 

Veikliosios medžiagos: ryklių taukai, vitaminas E. 

Vartojimas: gerti po 1-2 kapsules per dieną. Tinka vartoti nuo 12 metų. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis subalansuota mityba. 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: UAB „GRIDA", Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel.(8 5) 246 9651. 

Kilmės šalis - Ispanija.

Sudėtis

Vienoje kapsulėje yra:                                                  RPN*, %

ryklių taukų,

kuriuose yra:

alkiglicerolių

skvaleno

Ekozapantaeno rūgšties (EPR)

Dokozaheksaeno rūgšties (DHR)

Vitamino E

500 mg

 

100 mg

5 mg

40 mg

150 mg

5mg

**

 

**

**

**

**

42

* – rekomenduojama paros norma (RPN).

** - rekomenduojama paros norma nenustatyta.

Sudėtis: rafinuoti ryklių kepenų taukai (71%), želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, D-alfa-tokoferolis. Vienos kapsulės masė – 0,7g (±7,5 %).

 

Žinios apie stebuklus darančius ryklių taukus sklando jau seniai. Skandinavijos ir Tolimųjų rytų šalių gyventojai juos naudojo kaip ypatingą vaistą jau nuo XII amžiaus. Japonų generolai, kariai kiekvieną dieną vartojo ryklių taukus kaip stiprybės, žvalumo, vyriškumo, ilgaamžiškumo eliksyrą. Ryklių taukai buvo turtingųjų privilegija: juos vartojo kaip priemonę siekiant sustabdyti senėjimo procesus, išsaugoti veido odos skaistumą, padidinti seksualinę potenciją. Kadangi apie ryklių taukus sklandė negirdėti pasakojimai, buvo atliekami įvairūs tyrimai, kokia sudėtinė dalis gali turėti tokį ypatingą poveikį organizmui.

Keletas įdomių faktų apie ryklius.

  • Ryklys (lot. Selachomorpha) – vienintelė žuvis, žemėje gyvenanti jau 350 mln. metų.
  • Ryklio dantys nuolat eilėmis formuojasi gyvūno nasruose. Normaliai dantys pasikeičia per aštuonias dienas. Kai kurie rykliai per visą gyvenimą pakeičia iki 30 000 dantų.
  • Vidutinis ryklio amžius yra 25 metai, tačiau kai kurie gali išgyventi net iki 100 metų.

Seniai įrodyta, kad rykliai turi ypatingą imuninę sistemą ir beveik neserga onkologinėmis ligomis. Rykliai nesuserga vėžiu net laboratorinėmis sąlygomis juos veikiant vėžį sukeliančiais chemikalais. Ryklių taukai turtingi savo sudėtimi, tačiau svarbiausios sudėtinės dalys yra alkilgliceroliai ir skvalenas.

Alkilgliceroliai – tai natūralūs imunostimuliatoriai, palaikantys T ir B limfocitų bei makrofagų aktyvaciją ir imuninę sistemą Be to, alkilgliceroliai gali padėti panaikinti organizme susidariusius laisvuosius radikalus, kurie skverbiasi į žmogaus ląstelės vidų, pažeidžia ląstelių struktūrą ir tada jos tampa pažeidžiamos virusų, pradeda gamintis atipinės ląstelės. Alkilglicerolių yra motinos piene, žmogaus kaulų čiulpuose, kepenyse ir blužnyje. Žmogaus kaulų čiulpuose alkilglicerolių yra 0,2 proc., motinos piene – 0,1 proc., karvės piene – 0,01 proc. Būtent alkilgliceroliai, esantys motinos piene, ir padeda kūdikiams pirmuosius mėnesius apsisaugoti nuo įvairių infekcijų. Ryklių taukuose šios veikliosios medžiagos yra net 10–30 proc.

Skvalenas žinomas jau nuo XVIII a., kai Norvegijoje ir Švedijoje ryklių kepenų aliejus buvo naudojamas žaizdoms gydyti, sergant kvėpavimo ir virškinimo sistemų ligomis. Ispanijoje jūrininkai reguliariai vartojo ryklių kepenų aliejų ir buvo atsparesni įvairioms ligoms. Nustatyta, kad kai kurių rūšių ryklių kepenų aliejuje yra aktyvi imuninę sistemą palaikanti medžiaga skvalenas. Tai – plataus spektro antimikrobinė medžiaga, padedanti deguonimi aprūpinti audinių ląsteles. Kai audiniuose gausu deguonies, sulėtėja arba iš viso blokuojamas atipinių ląstelių augimas. Aprūpindamas audinius deguonimi, skvalenas palaiko antikūnių gamybą, imuninę sistemą, žaizdų gijimą, metabolizmą. Skvalenas – svarbus antioksidantas. Jis kaupiasi odoje ir padeda esant kenksmingų UV spindulių poveikiui.

Ryklių taukuose yra net iki 10 % alkilglicerolių (natūralių imunostimuliatorių), polinesočiųjų riebalų rūgščių ir riebaluose tirpių vitaminų. Ryklių taukai su alkilgliceroliais pagaminti iš ryklių kepenų.