LECITINAS 1200mg (be_GMO)

Riebalų kiekiui, nutukimui mažinti, medžiagų apykaitai, širdies veiklai, odai, imunitetui

Nėra prekyboje

Rekomenduojamas riebiai valgantiems žmonėms ir turintiems antsvorio, per didelį blogojo cholesterolio kiekį, kosmetinių odos problemų. Lecitinas - fosfolipidas, biologiškai aktyvi medžiaga, įeinanti į ląstelių membranų sudėtį ir dalyvaujanti riebalų apykaitoje. Tai yra natūralus emulsiklis. 

LECITINO sudėtyje yra didelis lecitino iš nemodikuotų sojų kiekis. Lecitinas: 

 • padeda saugoti kraujagysles nuo aterosklerozinių plokštelių susidarymo,
 • turi antioksidacinį poveikį - padeda neutralizuoti organizme susidariusius laisvuosius radikalus,
 • svarbus riebaus maisto virškinimui,
 • suteikia plaukams blizgesio,
 • palaiko odos fiziologinę būklę,
 • aprūpina smegenis maistingosiomis medžiagomis,
 • atnaujina pažeistas kepenų ląsteles,
 • svarbus imuninei sistemai. 

Papildo organizmą medžiagomis, kurios padeda riebalų apykaitai. 

Lecitinas - sudėtinė natūrali medžiaga, priklausanti fosfolipidų grupei ir randama kiekvienoje gyvoje ląstelėje. Pagrindinė jo savybė - tirpinti riebalus vandenyje ir organizmo skysčiuose. Lecitinas papildo mitybą medžiagomis, galinčiomis turėti įtaką riebalų bei cholesterolio apykaitai, smegenų veiklai bei atminčiai, plaukams, kraujagyslių elastingumui ir bendrai savijautai. 

Veikliosios medžiagos: lecitinas (be GMO). 

Vartojimas: gerti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu. Geresniam efektui pasiekti, rekomenduojama vartoti 3 - 6 mėnesius. Tinka vartoti nuo 12 metų. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo ir rūpintis subalansuota mityba. 

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. 

Gamintojas: UAB „GRIDA", Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel. (8 5) 246 9651. 

Kilmės šalis - Ispanija. 

 

Sudėtis

Vienoje kapsulėje yra:

 

RPN*, %

lecitino

1200 mg

**

* – rekomenduojama paros norma (RPN).

** – rekomenduojama paros norma nenustatyta.

Sudėtis: sojų lecitinas, želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, vanduo. Vienos kapsulės masė – 1,62 g (± 7,5 %).

1850 m. lecitiną atrado prancūzų mokslininkas Maurice`s Gobley, Jis nustatė, Kad lecitinas skatina riebalų tirpimą vandenyje. Tik daug vėliau, tobulėjant biocheminių tyrimą metodams Ir plėtojantis medicinos mokslui, buvo Išaiškinta cheminė lecitino sudėtis ir teigiamas jo poveikis žmogaus organizmui. „Gamtos namai“ rekomanduoja lectiną 1200 mg riebalų apykaitai organizmo skatinti.

Sudėtis, vienoje kapsulėje yra: lecitino iš sojų - 1200 mg.

Poveikis:

 • gerina riebaus maisto virškinimą ir neleidžia riebalams kauptis organizme (ant inkstų, kepenų, kraulagyslių sienelių),
 • mažina galvos odas ir plaukų riebalavimąsi bei gorina jų būklę,
 • lygina ir minkština odą,
 • aprūpina smegenis maistingosiomis medžiagomis,
 • atnaujina pažeistas kepenų ląsteles.

lndikacijos: rekomenduojama vartoti sergantiesiems tam tikromis odos ligomis: egzema, psoriaze, vyresnio amžiaus ar riebalų apykaitą organizme pagerinti norintiems žmonėms.

Vartojimas: gerti po 1-2 kapsules per dieną valgio metu. Tinka vartoti nuo 12 metų.

Veikimo aprašymas

Lecitinas - sudėtinė medžiaga, priklausanti fosfolipidų grupei ir randama kiekvienoje gyvoje ląstelėje. Pagrindinė jo savybė - tirpinti riebalus vandenyje ir organizmo skysčiuose, todėl garina riebaus maisto virškinimą ir neleidžia riebalams kauptis organizme. Kepenyse lecitinas skaido ir šalina „blogąjį" cholesterolį bei didina "gerojo" cholesterolio kiekį, taip apsaugo širdies Ir kraujagyslių sistemą nuo aterosklerotinių plokštelių susidarymo. Lecitinas sumažina ne tik cholesterolio kiekį kraujyje, bet ir antsvorį.

Be lecitine esančio cholino organizmas negali normaliai funkcionuoti. Daugiausiai šios medžiagos yra žmogaus smegenyse, kepenyse, inkstuose, širdies ir kraujagyslių sistemoje. Organizme cholinas virsta acetilcholinu - pagrindiniu nervinio impulso nešėju, ši medžiaga turi didelę įtaką smegenų veiklai ir gerai atminčiai. Dėl šios cholino savybės lecitinas net vadinamas „smegenų maistu". Jo trūkstant, gali atsirasti nervų sistemos sutrikimų, uoslės ir skonio jutimo pakitimų, pablogėti atmintis.

„Gamtos namų" lecitine 1200 mg esantis inozitolis - svarbiausia sudedamoji ląstelių membranų dalis. Pakankamas jo kiekis užtikrina ląstelių aprūpinimą maistingosiomis medžiagomis ir deguonimi. Žmogui senstant, ląstelių membranos kietėja, nes inozitolį pakeičia cholesterolis, todėl sutrinka ląstelių mityba Ir jos greičiau sensta bei žūsta. Lecitinas saugo ląstelių sieneles nuo oksidacijos.

Dėl inozitolio trūkumo organizme atsiranda odos pokyčių: ji sausėja, trūkinėja, slenka plaukai, atsiranda pleiskanų. Pakankamas lecitino kiekis užtikrina gražią odos ir plaukų išvaizdą.

Lecitinas 1200 mg ypač reikalingas kepenų veiklai. Jis padeda atnaujinti pažeistas kepenų ląsteles.

Daugiau informacijos:

  Vikipedija enciklopedija 

   9 geriausiai kepenis detoksikuojantys produktai 

   Maisto produktai, saugantys odą nuo saulės žalos

  Rinkitės lašinius pusryčiams, ir organizmas jums padėkos