GLIUKOZAMINAS PLIUS

-25%

GLIUKOZAMINAS PLIUS KOLAGENAS, CHONDROITINAS, MSM - tai 6 aktyvių medžiagų kompleksas Jūsų sąnariams

11,22 €
14,97 €

6 aktyvios sudedamosios dalys 

GLIUKOZAMINAS PLIUS KOLAGENAS, CHONDROITINAS, MSM - tai 6 aktyvių medžiagų kompleksas, kurį sudaro:

Gliukozaminas-  natūralus angliavandenių ir baltymų junginys (aminopolisacharidas), yra beveik visų žmogaus organizmo audinių sudedamoji dalis, o daugiausia jo aptinkama kremzlėse. Gliukozaminą gali pasigaminti pats žmogaus organizmas, tačiau su amžiumi organizmo sugebėjimas pagaminti pakankamą kiekį gliukozamino mažėja.

Chondroitinas – natūraliai mūsų organizme randama medžiaga, viena iš pagrindinių sudedamųjų kremzlės ir sausgyslių medžiagų. Kadangi maisto produktų, kuriuose būtų pakankamai gausu gliukozamino ar chondroitino, nėra, norint papildyti savo kasdienį mitybos racioną šiomis medžiagomis, yra tikslinga vartoti maisto papildus.

Kolagenas yra  siūlo pavidalo baltymas, vienas svarbiausių atraminių tarpląstelinės medžiagos baltymų jungiamuosiuose audiniuose ir epitelinio audinio pamatinėje membranoje.

Metilsulfonilmetanas – organinis sieros junginys, biologiškai aktyvi medžiaga, dalyvaujanti daugelyje organizme vykstančių biocheminių reakcijų.

Preparato sudėtyje yra imbiero bei bioflavanoidų komplekso. Flavonoidai žmogaus organizme negaminami, todėl jų būtina gauti su maistu. Bioflavonoidai dažniausiai randami augaluose, kuriuose gausu vitamino C.

Vartojimas: gerti po 1 tabletę 2 kartus per dieną valgio metu. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Sveikas gyvenimo būdas ir pilnavertė mityba yra svarbūs.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25º C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: UAB „GRIDA“, Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, 14260 Vilniaus r., tel. (8 5) 246 9651.

Kilmės šalis – Jungtinė Karalystė.

Sudėtis

Dviejose tabletėse yra:

 

 

RMV*, %

Gliukozamino sulfatas

1000

mg

**

Chondroitino sulfatas

200

mg

**

Kolagenas

200

mg

**

MSM (Metilsilfonilmetanas)

278

mg

**

Imbieras

200

mg

**

Citrusinių bioflavonoidų kompleksas

200

mg

**

* – referencinė maistinė vertė (RMV).

** – referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Sudedamosios dalys: gliukozamino sulfatas, užpildas mikrokristalinė celiuliozė, metilsilfonilmetanas (MSM), chondroitino sulfatas, hidrolizuotas kolagenas, citrusinių augalų bioflavonoidai, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, imbiero šakniastiebių ekstraktas, lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio stearatas, dažikliai titano dioksidas ir karamelė, glajinės medžiagos glicerinas ir karnaubo vaškas.

Grynasis kiekis – 78 g (± 5 %).

Sąnarių skausmo priežastys 

Intensyviai sportuojant, sunkiai fiziškai dirbant, sąnariams tenka didelis krūvis. Gliukozaminas ir chondroitinas yra pagrindinės medžiagos, iš kurių formuojasi kremzlinis audinys. Iki 30-ties metų žmogaus organizmas sugeba pasigaminti pakankamai šių medžiagų, bet, laikui bėgant, ši savybė silpsta, todėl sutrinka sąnarių kremzlių mityba. Sąnarių kremzlės tampa neelastingos, sąnariai pasidaro nebelankstūs, sustingę, skausmingi, netgi deformuojasi. Taigi sąnarių skausmas atsiranda dėl nykstančių kremzlių, o lėtai nykstant kremzliniam audiniui, nyksta ir sąnariai.

Dylant sąnarių kremzliniam audiniui, susergama osteoartritu. Tai lėtai progresuojanti liga. Laikui bėgant, sąnariai nebegali atlikti savo funkcijų, tampa skausmingi, deformuojasi: organizmas, siekdamas sumažinti krūvį sąnarių paviršiams, reaguoja – susidaro naujas kaulinis audinys – išaugos. Skirtingai nei reumatoidinio artrito atveju, kai uždegiminis skausmas malšinamas netiesioginiais priešuždegiminiais preparatais (ibuprofenu, diklofenaku ir kt.), osteoartrito gydyti nebuvo jokių priemonių. Gydymas buvo simptominis ir baigdavosi sąnario protezavimu.

Kodėl organizmui reikalingas gliukozaminas ir chondroitinas? 

Gliukozaminas yra natūralus angliavandenių ir baltymų junginys (amino polisacharidas), randamas visuose žmogaus organizmo audiniuose. Ypač daug jo yra sąnarių kremzlėse. Gliukozaminas yra pagrindinė glikozaminoglikanų ir proteoglikanų, svarbių sąnarių kremzlių sudedamųjų dalių, biosintezės ir statybinė medžiaga. Metams bėgant, gliukozamino organizmas pasigamina vis mažiau, ir tai sukelia sąnarių degeneracinius procesus.

Chondroitinas – kitas didelės molekulinės masės polisacharidas, priklausantis glikozaminoglikanams. Kaip ir gliukozamino, jo yra sąnarių kremzlėse. Chondroitinas skatina aktyvią sąnario kremzlės regeneraciją. Jis sulaiko vandenį, ypač sąnarių tarpuose. Tai palaiko pakankamą sąnarių amortizaciją esant didesnei jų apkrovai. Chondroitinas pašalina specifinius sąnarį ardančius fermentus, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu: mažina uždegimą ir skausmą sąnariuose bei stubure. Be to, chondroitinas gerina sausgyslių raiščių būklę ir odos elastingumą. 

Visgi gliukozamino bei chondroitino dozės efektyviau apsaugos jūsų sąnarius bei jungiamuosius audinius, kai bus kombinuojamas su kitomis medžiagomis, pavyzdžiui metilsulfonilmetanu (MSM), kolageno  baltymu,  įvairiais  mineralais  kaip  kalcis,  magnis  ar  natris,  įvairių grupių vitaminais ir t.t. Pavyzdžiui, metilsulfonilmetanas (MSM) slopina skausminius uždegimus, mažina sąnarių spazmus, stabdo kremzlinio audinio irimą, didina sąnarių lankstumą bei atlieka dar daug naudingų funkcijų sąnarių labui. Kolagenas yra pagrindinis jungiamųjų audinių komponentas, kuris palaiko jų funkcionavimą. Kolageninis baltymas yra statybinė medžiaga sąnarinei kremzlei, jis skatina odos, nagų, plaukų atsinaujinimą. Kolageninio baltymo sudėtinės dalys yra panašios į raiščiuose, kremzėse, sausgyslėse ir sąnariuose esančią medžiagą, todėl vartojant kolageninį baltymą sąnariai aprūpinami naujomis atnaujinančiomis medžiagomis. Kolageninis baltymas taip pat skatina sąnarių tepalo išsiskyrimą, jame yra anksčiau minėto gliukozamino ir chondroitino.  Jo šaltinis – želatina, tai yra tokie maisto produktai kaip šaltiena, želė ir kitokie drebučiai. Kolageninis baltymas kartu su gliukozaminu ir chondroitinu veikia dar efektyviau. 

Kodėl reikėtų rinktis GLIUKOZAMINAS PLIUS KOLAGENAS, CHONDROITINAS, MSM papildą? 

Paprastai sąnarių skausmus malšiname vaistais. Nors skausmas praeina, palengvėjimas yra laikinas, vaistai turi šalutinį poveikį – dažnai dirgina skrandį, gali neigiamai veikti kraujodarą.

Mokslininkai atrado natūralias medžiagas gliukozaminą ir chondroitiną, priauginančias nusidėvėjusias sąnarių kremzles, padengiančias jas naujomis ląstelėmis.

Maistas nėra gliukozamino ir chondroitino šaltinis, todėl, norint pagerinti sąnarių kremzlių struktūrą, būtina šių medžiagų vartoti papildomai. Tyrimais įrodyta, kad papildomas gliukozamino ir chondroitino kiekis gali pastebimai pagerinti sergančiųjų osteoartritu (paprastai vyresnio amžiaus, didelį fizinį krūvį patiriančių ar intensyviai sportuojančių žmonių, postmenopauzinio amžiaus moterų) savijautą, sumažinti jų sąnarių skausmus. Šios natūralios medžiagos padeda atsinaujinti kremzliniam audiniui, saugo kremzles nuo pažeidimų, ir gerina sąnarių lankstumą.