-13%

MAGNIO ALIEJUS

Purškiamas magnio aliejus ZECHSTEIN INSIDE®

100 ml

14,99 €
17,23 €

100% NATŪRALUS PRODUKTAS

  • Greito įsisavinimo
  • Magnio šaltinis
  • Be priemaišų
  • Koncentruotas

BIYOMA “Thornado” 100ml. yra 100% natūralus, transderminis purškiamas magnis Zechstein Inside® 31% (“magnio aliejus”). Itin greito įsisavinimo, magnio šaltinis, koncentruotas, be GMO, be priedų. Švariausias ir tyriausias elementinio magnio šaltinis Pasaulyje. Tyrimais įrodyta, kad transderminis magnis turi geresnį įsisavinimo lygį, lyginant su tabletėmis ir kapsulėmis.

NAUDOJIMAS:

Skirtas išoriniam naudojimui. Suaugusiems naudoti po 5-10 papurškimų ryte ir vakare. Geriausiam poveikiui tepkite ant švarios odos, išsiprausus. Gerai įtrinkite į švarią odą (pilvą,rankas, kojas) ir leiskite susigerti. bei išdžiūti. Netepkite ant veido, saugokite akis. Trumpalaikis dilkčiojantis poveikis gali atsirasti esant pažeistai sausai odai ar magnio trūkumųi organizme. Galite naudoti mažiau papurškimų venkite tepti ant pažeistos odos. Nuplaukite odą vandeniu esant nemaloniems pojūčiams. Saugoti nuo vaikų ir nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vėsioje, bei sausoje vietoje.

 

Informacija apie alergenus: Be žinomų alergenų.

Kita informacija: Be dažiklių. Be konservantų. Bespalvis. Bekvapis.
Laikymo sąlygos: Laikyti 5-25°C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Gamintojas: GERA KARMA™ . Kilmės šalis: EU

Sudėtis

31% magnio chlorido tirpalas (MgCl2), vanduo. Ir nieko daugiau!

 

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI APIE MAGNIO ALIEJŲ


Ar galima naudoti magnio aliejų per burną?

Šis purškiamas (transderminis) MAGNIS skirtas tik išoriniam naudojimui, tepamas ir pasisavinamas per odą.

Ar įmanoma padauginti magnio?

Išoriniu būdu naudojamo magnio padauginti neįmanoma, tačiau viršyti rekomenduojamos paros normos – iki 20 papurškimų nerekomenduojama.

Kodėl pasitepus magnio aliejumi jaučiamas dilgčiojimas?

Dilgčiojimą jausite visada, kai organizme yra didelis magnio trūkumas. Dilgčiojimas atsiranda todėl, kad magnio molekulės yra didelės ir patenka per odos poras. Svarbu prisiminti, kad tai nėra alerginė reakcija magniui ar magnio aliejui, tai yra visiškai įprastas pojūtis. Taip pat magnio aliejus dilgčioja smarkiau ant sausos ir suskeldėjusios odos. Kuo daugiau jūsų organizme bus magnio, tuo dilgčiojimas bus silpnesnis. Naudokite magnio aliejų nuo 2-20 įpurškimų per dieną. Galite naudoti ir tik ant konkrečios odos vietos (blauzdų, rankų). Įmasažuokite. Naudokite po dušo, ant drėgnos odos, kuomet poros yra atsivėrusios. Svarbu naudoti magnio aliejų tada, kai jaučiate jo poreikį. Galite naudoti ir ant visos odos, tačiau, kuomet magnio kiekis organizme bus didesnis, prieš tai buvusios jautrios magnio aliejui vietos nebebus tokios jautrios.

Ar galiu naudoti magnio aliejų nėštumo metu?

Taip, magnio aliejus yra tinkamas naudoti nėštumo metu, kadangi tiek mamai, tiek kūdikiui optimalus magnio kiekis yra ypač svarbus. Pirmą savaitę naudoti 3-6 papurškimus. Vėliau palaipsniui galima didinti iki rekomenduojamos normos, 10-20 papurškimų į dieną.

Ar galiu vartoti magnio aliejų su vaistais?

Produktas neturi jokių žinomų neigiamų sąveikų su jokiais gydomaisiais preparatais ar vaistais.

Ar galima magnio aliejų vartoti vaikams?

Vaikams galima naudoti pasitarus su savo gydytoju ar vaistininku. Tačiau yra žinoma, jog tai yra natūralus produktas, be žinomų alergenų, todėl tipiškai rekomenduojama pirmiausia išbandyti produktą (1-2 papurškimus užtepti ant odos) ir nepastebėjus jokių pašalinių efektų, naudoti po 3-5 papurškimus į dieną atsižvelgiant į bendras naudojimo rekomendacijas, derinant su subalansuota ir pilnaverte mityba.