Prekių pristatymas

Užsakydami prekes, Jūs galite pasirinkti prekių pateikimo būdą, t.y. pasinaudoti mūsų teikiama prekių pristatymo paslauga arba atsiimti prekes „Gamtos namų“ atstovybėje adresu:

  • Molėtų g. 16, Didžioji Riešė, Vilniaus raj. (GRIDA pastato 2 aukšte)

Užsakymo metu pasirinkę prekių pristatymo paslaugą, nurodykite tikslią prekių pristatymo vietą.

Prekes pristato UAB "GRIDA" arba jo įgaliotas atstovas.

Prekių pristatymo mokestis skaičiuojamas atsižvelgiant į prekių pristatymo būdą, vietą ir užsakymo sumą.

Prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją):

  • Pristatymas NEMOKAMAS* užsakymui viršijus 27 € sumą.
Mažesniems užsakymams:
.
  • pristatymas į NAMUS - 2,97 
Prekes Jūsų nurodytu adresu gausite tiesiai į rankas ir greitai (1-2 d.d.). Kurjeris susisieks su Jumis pasitikslinti vietą ir patogesnį laiką. Yra galimybė atsiskaityti grynaisiais ir banko kortele. Paslaugos kaina - 1,97 €.
 
Prekes per 1-2 d.d. pristatysime į Jūsų pasirinktą terminalą. Apie pristatytą prekę būsite informuoti SMS žinute ir (ar) el. paštu.Terminalų darbo laikus galite pasitikslinti čia. Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 7 dienas nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. 

Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą paštomatą. Apie pristatytą prekę būsite informuoti SMS žinute ir (ar) el. paštu. Atsiimti galėsite visą parą bet kurią savaitės dieną. Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 7 dienas nuo siuntos pristatymo į terminalą momento. 

Prekes pristatysime į Jūsų pasirinktą paštomatą. Apie pristatytą prekę būsite informuoti SMS žinute ir (ar) el. paštu. Atsiimti galėsite visą parą bet kurią savaitės dieną. Gavėjas siuntą iš terminalo turi atsiimti per 72 val. nuo siuntos pristatymo į terminalą momento.

Atsiimant prekes GAMTOS NAMŲ atstovybėje atsiskaitymas tik grynaisiais ir papildomai nekainuoja. Gavėjas prekes turi atsiimti per 10 dienų nuo užsakymo dienos. 
*Pristatymo įkainiai galioja Lietuvos Respublikoje išskyrus Kuršių Neriją. 
Dėl pristatymo įkainių į užsienį ir Kuršių Neriją pateikite užklausą el. paštu info@vitaminai.lt
Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Gero ir patogaus Jums apsipirkimo!